Doola

Regisztráció dátuma: 2014. december 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Johnson's Baby No More Tangles Sampon

Johnson's Baby No More Tangles Sampon
2014. december 14.

Soha többé nem fogok más sampont használni, csak a Johnson babasamponjait, azok közül is ha lehet (sajnos, nem mindenütt van választék), ezt. Régebben elég sok sampont kipróbáltam, drágát, kevésbé drágát, de minddel volt valami problémám. Ezt 4 éve használom, alkalmanként kétszer mosok vele hajat, először bedörzsölöm a fejbőrömet, kimosom, majd másodszorra habosodik, akkor rajta hagyom ~5 percet, és csak aztán mosom le. Szerintem nagyon jó sampon! Sminkecsetek kimosásához is kiváló!

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2014. december 14.

Jó ideig nem használtam a hajamra semmit, mivel voltak allergiás reakciók, de nem sikerült megállapítani mitől, ezért mindenféle hajápoló termék használatát mellőztem. Hosszú kihagyás után vásároltam meg ezt a terméket a fodrászomtól, nem fizettem 1000 Ft-ot sem, 3 hónap alatt heti 2 hajmosáshoz használom, alig fogy. Isteni az illata, kimosás után is jó ideig érződik a hajon. A hatása totálbrutál fantasztikus, puha tapintású, könnyen fésülhető, érezhetően kezelhetőbb lesz tőle a hajam. Alkalmanként 15-20 perc hatóidőt adok neki, ennyi idő alatt is csodás az eredmény, nyáron, a melegebb lesz, kipróbálom hosszabb ideig is.

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia
2014. december 14.

Már jó ideje használom, imádom. Sokan hátrányként jelölik meg a kiszerelést, de ha van hozzá egy régi applikátor, amit kitisztítottál, szerintem minden probléma megoldódik. Én mostanában a körömágyaimra is dörzsölgetem, ha kicsit beszakadoznak, és SOS a dolog, nincs kéznél más erre a célra kimondottan kitalált termék.