Dooorca

Regisztráció dátuma: 2019. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Pure Micellás Víz All In One

Garnier Pure Micellás Víz All In One
2019. december 27.

Jól tisztít, a sminket eltàvolítja összességében teszi a dolgàt. Nem tapasztaltam eddig, hogy szarítanà a bőröm, de mivel semmi extra érzést nem adott ezért "csak" 4 csillag.

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik
2019. december 27.

Nagyon szerettem volna végre egy jó terméket ami leszàrítja a pattanàsaim és segít a pórusaimon így megvettem ezt a terméket eleinte úgy tűnt hogy segít bár erősen alkoholos és csíp úgy voltam vele, hogy elviselem az ügy érdekében, de sajnos még napi egy használat után is elkezdett nagyon szárítani és hiába hidratàltam utána akkor is csak jobban zsírosodott a bőröm és a pattik visszajöttek. Sajnàlom, mert nagyon bíztam benne, hogy végre valami bevàllik.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2019. december 27.

Általában akkor használom, ha strandra készülök vagy valami fontos eseményre ahol kellemetlen lenne, ha "elkenődne" a szemöldököm vagy éppen tudom, hogy nem lesz időm vele foglalkozni. Ezekre az alkalmakra tökéletesen megfelel 3 napig tuti fent van szép tőle a szemöldököm a 4napon már rá kell segíteni de utána már le is dörzsölöm mert nem szépen kopik magàtól. Mensi alatt nem hasznàlom, mert egyszer kicsit zöld lett, de amúgy megérdemli az 5 csillagot mert azt kaptam amit ígértek.