DoraArt

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

CL Med Deodorant Stick

CL Med Deodorant Stick
2022. február 16.

Szeretem. Amolyan minden mentes dezodor, kevés összetevövel - ami szerintem jó, annál kevesebb dolog van benne ami potenciálisan irritálhat. Nekem nem is volt vele gondom, az illata elég semleges, a hatása jó. Nem hagy maga után fehér foltot, ami nekem fontos volt, mert sokszor hordok sötétebb színü pólót/topot amin kifejezetten zavarnnának a deo-nyomok.

dr Botanicals Strawberry Superfood Vitamin C Nappali Krém

dr Botanicals Strawberry Superfood Vitamin C Nappali Krém
2022. február 16.

Sajnos nem jött be. Egy áthidaló krémnek vettem, mert a szokásos kencéimhez nem jutottam hozzá. Az illata nagyon kellemes (ezért a 2 csillag), de sajnos felkenés után nekem nagyon filmes érzetet hagy maga után és nem érzem hogy kellöen hidratálná a szárazabb részeit a kombinált börömnek - pedig minden börtípusra ajánlják. Kár érte, mert szép összetevöi vannak és tényleg jó az illata. Esetleg olyannak még beválhat, akinek zsíros böre van.

Alverde Hydro Augen Roll-On

Alverde Hydro Augen Roll-On
2021. június 20.

Általában meg vagyok elégedve az alverde termékeivel, es mivel épp egy könnyedebb szemkörnyékápolót kerestem, jöhetett a kosárba. A nyári meleg napokra gondoltam a fémgolyó kellemesen hüsiteni is fog... Elöször még jónak is tünt, a golyós kiszerelés valóban kellemes a szem alatt, és a krém úgy tünt ha minimálisan is, de azért valamit hidratál. Azonban 3-4 nap használat után sajnos elkezdte irritálni a szemem. Elöször nem voltam biztos, hogy emiatt van, akkor megszagolgattam... elég erös alkoholos szaga van egy szemkörnyékápolóhoz képest. Abbahagytam a használatát, és valóban a szemem egy nap után abbahagyta a könnyezést.
A kiszerelést a fém golyóval viszont továbbra is praktikusnak tartom (csak a benne levö hidratáló lehetne jobb). Rovarcsípésekre viszont pont megfelel... söt szerintem még jobb is, mint azok a termékek amiket kifejezetten rovarcsípésre lehet venni... :) Szóval el lesz azért használva, csak nem arra amire a gyártó szánta.