DoraArt

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

AOK Pure Balance Matt Hatású Nappali Krém

AOK Pure Balance Matt Hatású Nappali Krém
2021. április 9.

Egy könnyebb kis nappali krémet kerestem áthidalásra, mivel az utóbbi idöben nem jutok hozzá a kozmetikusomtól vásárolt termékekhez. Ez egy OK termék, semmi extra, de azért szól mellette néhány dolog: nincs erös illata (számomra ez egy plusz), nem ragad, nem zsírosít, és nem irritálta a börömet.
Engem nem hidratált túlzottan, de szerintem a nyári hónapokra elég lesz. Szóval nem volt egy félrenyúlás, csodaszernek nem mondanám. Egy oké krém. 3,5 csillag

Sebamed Seifenfreies Waschstück

Sebamed Seifenfreies Waschstück
2021. április 9.

Müanyag csökkentés jegyében próbálok átállni szappanra tusfürdö helyett, mint sokan mások az utóbbi idöben. Ez volt a második próbám, az elsövel sajnos mellé nyúltam. Azt kell hogy mondjam, ez már egy elég jó termék. Kellemes, természetes illata van, és egyáltalán nem száritja a böröm, ami a fö szempont volt. Sokáig elég, jól tisztít, nem irritál. Csak azért nem 5 csillag, mert habozhatna jobban... sajnos elég sokat kell dörzsölgetni, hogy tisztességes habja legyen, de ilyen "tusolókesztyüvel" azért elmegy. Valószínüleg újra fogom venni, de lehet azért még egy-két másikat kipróbálok, hátha van olyan ami tudja mindazt mint a Sebamed, és még habzik is hozzá. :)

Balea Fresh & Fruity Szilárd Tusfürdő

Balea Fresh & Fruity Szilárd Tusfürdő
2021. április 9.

Müanyag csökkentés jegyében próbálok átállni éppen szappanra tusfürdö helyett, mint sokan mások az utóbbi idöben. Ez volt az elsö próbálkozásom... Sajnos nem vált be. Az illata nekem tetszik, jó hogy van akasztója ami segít, hogy hamarabb megszáradjon tusolás után a szappan, de sajnos mint elöttem is páran megjegyezték nagyon szárít. Az elsö 1-2 napban még fel se tünt nagyon, de a harmadik nap után viszketösre száradt a böröm. Utána már csak kézmosásra használtam el, de a kezeimet is annyira szárította, hogy agyba föbe kellett krémeznem. Sajnáltam, mert a Balea termékekkel általában meg vagyok elégedve, de sajnos ez nem sikerült nekik túl jól. A két csillag csak a jó illat és a praktikus madzag miatt.