Dorable

Regisztráció dátuma: 2019. november 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. november 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2020. április 9.

Hosszu,szoke es vekonyszalu a hajam, mostanaban minden sampontol sebes lett a fejborom es gondoltam kiporbalom ezt. Ez a sampon annyira tisztit,olyan friss hogy az eddig utalt hajmosast kellemesse teszi. Igen az teny,hogy baromi gubancos lesz a hajam utana,de hasznalok balzsamot es emiatt ez nem zavar. Ha onmagaban csak a sampont hasznalnam, valoszinu soha nem tudnam kifesulni a hajam ,de a tisztito hatasa miatt 5 csillagot kell adnom.En nagyon imadom.

Tipp: a sampon felvitele utan adj egy kis vizet a hajadhoz es maris habzik.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2020. január 13.

Az itteni pozitiv velemenyek eredmenyekent vettem meg.Nalam is az Estee Lauder DW a legjobb alapozo,de kerestem vmi konnyebb verziot. Nos ez tenyleg szinte ugyanaz,csak light kiadasban. A fedes tokeletes. DE nekem ket nap alatt olyan mely pattanasokat okozott es miutan egy napra lealltam a hasznalataval, nem is jott ki ujabb. Sajnos nagyon gyanus, hogy ettol jottek elo a piros göbök. Bar csodalatos lenne,de igy nekem hasznalhatatlan. 😞

aussie Colour Mate Sampon Festett Hajra

aussie Colour Mate Sampon Festett Hajra
2019. november 10.

Sajnos a kommenteket csak a vasarlas utan olvastam el, kulonben biztos nem veszem meg. Szetszaritotta a fejboromet es apro pattanasokat okozott a homlokomon,illetve barhol,ahova elert a hab. Ennel rosszabb samponom meg soha nem volt.