DoraPerei

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hella Care Shea Vajas Testápoló Krém

Hella Care Shea Vajas Testápoló Krém
2015. június 29.

A testápoló állaga habkönnyű,a bőröm pillanatok alatt ’eltűntette’.Külön megemlíteném,hogy amióta van szerencsén ezt a terméket használnom,nem panaszkodom a kézfejem száraz érzete miatt.Pedig nem volt alaptalan a nyafogásom.A krémet kollektív tesztelésre bocsátottam,egy kedves ismerősöm ugyanis ekcémával küzd,ő,sőt az anyukája is hevesen bólogatott,miután megkérdeztem,hogy szuperál a termék.Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Hella Care Frissítő Olívás Szappan

Hella Care Frissítő Olívás Szappan
2015. június 29.

Imádtam,imádtam,és megint csak imádtam!Ígéretéhez híven a szappan hidratál,száraz és zsíros bőrűeknek egyaránt jó szolgálatot tesz.Azon túl,hogy fürdés után puhábbnak éreztem bőrömet még a babapopsinál is,a szappan az elhalt hámsejteket is eltávolította.

Hella Care Argán Olajos Arckrém

Hella Care Argán Olajos Arckrém
2015. június 29.

Amikor először kinyitottam a tégelyt,az illata alapján,mintha egy nyári virágmező közepébe csöppentem volna,félreértés ne essék,nem volt túl intenzív,inkább kellemesen édeskés.Nagyon kevés mennyiséget elegendő volt felvinnem ahhoz,hogy az arcom teljes egészére jusson belőle,és a legjobb:hihetetlenül gyorsan felszívódott, anélkül,hogy elnehezítette volna.A második legjobb dolog pedig;előző este megjelent az államon egy ormótlan pattanás,amiről azt hittem,legalább egy hétig ott is tanyázik majd.Ehhez képest reggel bekrémeztem magam,estére pedig a patti leszáradt, ráadásul heg sem maradt utána!Számomra ezidáig ilyesmire még nem volt példa,így ezek után nem kérdés,hogy 10 – ből 11 – est érdemel!