Dóri tesztel

Regisztráció dátuma: 2012. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. december 3.

Hajvégekre tökéletes, ilyen hajtípusomra: szőke, középhosszú, nem vékonyszálú, viszont gyakran sprőd, kicsit száraz, nem zsírosodik (3-4 naponta elég mosni).
Most hogy télen a hajszárítótól egyszerre oroszlánsörény méretű és száll is a hajam, muszáj valamivel hidratálni, erre kiválóan bavált a hajvégekre: argán olaj, kókuszolaj, olíva pakolás, és most próbáltam ki száraz hajon szintén hajvégekre a ricinust. Reggelre szépen beitta, most nem száll, rugalmasak és fényesek a tincsek végei. ötös.

Creme 21 Hidratáló Krém

Creme 21 Hidratáló Krém
2012. november 8.

Nekem túl zsíros, arcra meg nem is mertem kenni... Kézkrémnek tartottam a fiókomban tartaléknak a munkahelyen, de tényleg csak vésztartalék. Állati lassan szívódik fel, pedig inkább száraz a bőröm, de minden csupa zsír lett tőle, nem győztem törölgetni zsepivel... Télen, ha nincs más elmegy, de csak azért használtam el, mert ajándékba kaptam, nem venném meg.

Pond's Feuchtigkeits Creme

Pond's Feuchtigkeits Creme
2012. november 8.

Száraz bőrre jó, bár a kakaóvajas párját jobban szeretem. Testre, száraz sarkakra nagyon jól hidratál, viszont ezt is ritkán lehet kapni a boltokban, pedig jó! Nekem viszont száraz a bőröm, úgyhogy száraz bőrre ajánlom

1 MÁRKA