Best of Beauty 2019

dori1204

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2017. október 11.

A törzsvásárlói programba való jelentkezéskor kaptam ingyen a spirált, de ez valami rettenet! Nagyon drága és pont semmit nem csinál, egyértelműen kukás darab nálam.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2017. január 20.
(!)

A cégtől kaptam tesztelésre a tusfürdőjével együttal együtt, ám sajnos két napi használatot követően az egész testemen kis, viszkető, piros kiütések jöttek ki, amik kb. 1 hét után múltak csak el. A használatát így 2 nap után fel kellett függesztenem, mert úgy tűnik a bőröm valamelyik összetevőre nem reagál jól (pedig kifejezetten a termékek célcsoportjába tartozom az extrém száraz, foltokban ekcémás bőrömmel).
A testápló egyébként teljesen illatmentes, szerencsére itt a tusfürdőnél lévő olajszag sem érezhető. Nagyon-nagyon sűrű, így kifejezetten sokat kell belőle használni, hogy el lehessen kenni, tehát nem túl gazdaságos. Nekem a bőröm nem szívta be teljesen, a használatot követően végig érződött egy olajos réteg, ami nagyon kellemetlen volt.
Nekem ez a termékcsalád nagyon nem vált be, pedig bíztam benne, hogy az ekcémás tüneteken segíteni fog majd!

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2017. január 20.
(!)

A cégtől kaptam tesztelésre a testápolójával együtt, ám sajnos két napi használatot követően az egész testemen kis, viszkető, piros kiütések jöttek ki, amik kb. 1 hét után múltak csak el. A használatát így 2 nap után fel kellett függesztenem, mert úgy tűnik a bőröm valamelyik összetevőre nem reagál jól (pedig kifejezetten a termékek célcsoportjába tartozom az extrém száraz, foltokban ekcémás bőrömmel).
A tusfürdő egyébként híg, olajos állagú, ami a bőrön a eloszlatva már krémessé válik. Az állagát tekintve egyébként kellemes a használata, ám sajnos elég büdös, olaj szaga van. Nekem ez a termékcsalád nagyon nem vált be, ráadásul nem is éppen pénztárcabarát a fogyasztói ára!