Dori419

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel
2019. május 31.

Nyárra kerestem egy könnyed, nappali, hidratáló, géles állagú krémet, ami nem hagy plusz zsíros, fénylő réteget a bőrön a melegebb napokon sem, mikor az ember amúgy is diszkógömb tud lenni. Jelentem megtaláltam. Ráadásul az ára is kedvező és az összetevők is barátságosak. Nekem kiegészítő termék, csak nyáron, nappalra elegendő, de nekem pont erre is kellett és bevált. Valószínűleg újravevős.

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Nappali Arckrém
2019. május 31.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet! Többször újra vettem már. Nem túl nehéz az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, árban is kedvező, - főleg ha az ember Glamour napokon táraz be belőle. Néha néha felváltva használom más termékekkel is, de mindig ez az amit újra veszek. Számomra teljesen univerzális: télen, nyáron, éjjel, nappal megállja a helyét. Abszolút 5 csillag :)

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló
2019. május 31.

A sok jó vélemény miatt vettem meg és milyen jól tettem! Még csak pár napja használom de nagyon elégedett vagyok a termékkel. A hajvégem borzasztó száraz, seprűs és elvékonyodott korábbi szőkítés miatt, erre kerestem megoldást. Szárazon, csak hajvégekre kenek fel egy pumpálásnyi adagot. Remekül hidratál, egységesít, gyorsan beszívódik és nem nehezíti el a hajam. Nekem tökéletesen működik! Remélem hosszú távon is ilyen jól szerepel majd, csak ajánlani tudom, én már most imádom!