Dori419

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2020. április 17.

Nagyon örülök, hogy rábukkantam erre a csoda samponra!!! Mindenek előtt azzal kezdeném, hogy SEMMILYEN szaga nincs, de konkrétan semmi. Valamit fejleszthettek rajta legnagyobb örömömre, mert kicsit féltem a korábbi hozzászólások alapján, hogy nagyon büdös lesz :D
Egy hónapja használom és szuper hatással van a hajamra. Előtte hajmosást követően egy napig volt szép a hajam, 2. nap már eléggé zsírosodott. Most két napig csodálatos tiszta, mintha frissen mostam volna és még 3. napon is elfogadható. A volumene is sokkal jobb a hajamnak, egészségesebbnek tűnik és a szokásos tavaszi hajvitamin kúrám is kihagyom idén, mert a hajhullásom is szinte teljesen elmúlt. Az, hogy csupa "zöld összetevőből" áll, csak hab a tortán. Ja és kb negyed annyi kell belőle mint más samponokból és remekül habzik. Abszolút győztes nálam, kiszorította a többi sampont a fürdőszobából.

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel
2019. május 31.

Nyárra kerestem egy könnyed, nappali, hidratáló, géles állagú krémet, ami nem hagy plusz zsíros, fénylő réteget a bőrön a melegebb napokon sem, mikor az ember amúgy is diszkógömb tud lenni. Jelentem megtaláltam. Ráadásul az ára is kedvező és az összetevők is barátságosak. Nekem kiegészítő termék, csak nyáron, nappalra elegendő, de nekem pont erre is kellett és bevált. Valószínűleg újravevős.

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Nappali Arckrém
2019. május 31.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet! Többször újra vettem már. Nem túl nehéz az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, árban is kedvező, - főleg ha az ember Glamour napokon táraz be belőle. Néha néha felváltva használom más termékekkel is, de mindig ez az amit újra veszek. Számomra teljesen univerzális: télen, nyáron, éjjel, nappal megállja a helyét. Abszolút 5 csillag :)