Dóri91

Regisztráció dátuma: 2012. június 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2013. szeptember 8.

Sajnos nekem nagy csalódás volt. Azért vettem meg, mert elég könnyen zsírosodik a bőröm, könnyen fényleni kezd hiába a púder és a mattító alapozók. Kezdetben nagyon tetszett, szépen tisztított, minden olajas szennyeződést leszedett, de elkezdett tőle hámlani a bőröm, és a zsírosodás is visszajött. Mikor megtisztítottam, 1-2 óráig teljesen olajmentes volt a bőröm, szinte már húzódott, olyan száraz volt, de utána mintha be akarta volna pótolni az elmaradt időt, dupla olyan fényes lett. Így abbahagytam, de gondoltam teszek még egy próbát, és lecseréltem BS Seaweed Clarifying Tonerre, ami nekem sokkal jobban bevált. Kíméletesebb, szépen tisztít, és mattít is.

Adam Levine for Women

Adam Levine for Women
2013. szeptember 8.

Imádom. Be kell, hogy valljam, hogy csak a név és a mikrofonalakú üveg miatt akadt meg rajta először a szemem, és igazi impulzív "vakvásárlás" volt. De egyáltalán nem bántam meg, és azóta az illatba is beleszerettem. Fűszeres, kicsit füstösebb illat, inkább este szeretem viselni. Az elején intenzív, de aztán megszelídül, ellágyul és relatíve (pl. Prada Candyhez viszonítva) hosszan tart. 1-2 fújás reggel, és még késő délután is érezni:)

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2013. augusztus 31.

Én is ajándékba kaptam. Az első használatok alkalmával nem nyűgözött le, de később ráfüggtem teljesen. Dúsít is, szétválasztja a pillákat, nem ragadnak össze, nem kenődik el, szval tökéletes, szerintem újra fogom venni.:)