Doribako93

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Organic Shop Forrócsoki Melegítő Testradír

Organic Shop Forrócsoki Melegítő Testradír
2019. január 30.

Már ne is haragudjatok, de mit is vártatok egy a capsaicint tartalmazó terméktől?? Pont ez a lényege, erőspaprikát tartalmaz!!! Ott van az összetevők felsorolásánál. Ez mindenki bőrén pirosságot és melegedést okoz!!! Ez a csípősségért felelős anyag és ez az ami elősegíti a narancsbőr eltűnését. Csípősnek azért érezzük, mert ingerli fájdalom- (hő-)érzékelő idegvégződéseket. Serkenti a keringést. Könyörgöm olvassatok már utána a dolgoknak. Aki meg nem bírja a csipőset, lóbalzsamot stb. Az tényleg ne vegye meg.

Avon Luck Limitless For Her

Avon Luck Limitless For Her
2019. január 30.

Nem bírom a túl fűszeres, erős illatokat, de van egy nagyon édes Dolce Garden parfümöm és úgy gondoltam kellene valami frissebb, nem annyira gejl illat mellé a hétköznapokra csak úgy fújkálni. Ezt teljesen véletlenül ajándékba kaptam, szóval fogalmam sem volt milyen illata van. Felszakítottam a csomagolást, gondolva, hogy egy újabb üveg amit átpasszolok anyukámnak... de meglepően tapasztaltam, hogy egészen kellemes, tavaszias nagyon picit édeskés gyümölcsös-virágos illat. Nem túl erős, nem túl fűszeres, nem túl csípős. Semmi különleges. A tartósságát még figyelem, de elfújkálni teljesen jó lesz.

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém
2019. január 30.

Lehet, hogy kellemes illata van, de nagyon nehéz állagú krém, nekem olyan mintha valami mázat kennék magamra, ragadós rossz érzést kelt.