Dorici

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2016. szeptember 1.

Már többször újravásároltam. Legelőször amikor megvettem, félve próbáltam ki a teljes hajtömegemen, mivel szintén a L'Orealtól származó Casting Creme Gloss 535 Csokoládé árnyalatú hajfestékével volt befestve a hajam. Azonban kb. már 3 hónapja volt utoljára és valami újításra vágytam. A Sunkiss Jelly hatása 4 alkalom után volt szembetűnő és kb. a középhosszú hajamra 1 tubus 3 alkalomra volt elég. Végül 2 tubussal használtam el a kívánt hatás érdekében. A lenőtt hajrészt jobban kiszívta, mint a festettet, azonban később erre már jobban odafigyeltem. Végeredményül a sötétbarna hajamból középbarnát sikerült varázsolni, amivel nyáron teljesen meg voltam elégedve.

Aztán már 714 Krémes nugát árnyalattal festettük be a hajam és végül a lenőtt részeket ezzel a zselével világosítottuk ki, ami teljesen bevált hozzá. Sajnos szintén tapasztaltam szárító hatását, ezért mindenképpen olajos termékcsaláddal mosok hajat és utólag szoktam ápolni hajolajjal is.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben
2016. szeptember 1.

Ettől az olajos krémtől sose akarok megválni! Számomra sokkal hatásosabb a hajolajoknál. Száraz végű hajamat remekül táplálja és puhává varázsolja. Nemcsak hajszárítás előtt szoktam alkalmazni, hanem száraz hajon is, amikor több törődést igényel. Úgy tapasztaltam ilyen alkalmakkal sem zsírosítja vagy nehezíti el a hajat. Több tubussal is elhasználtam már belőle, általában kuponos napokon szerzem be, akár -50%-os kedvezménnyel, ami igazán megéri szerintem.

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam
2016. szeptember 1.

Száraz hajamra kerestem valami tápláló balzsamot, mivel gyógynövényes sampont használok. Azóta elősamponozáshoz is már ugyanennek a termékcsaládnak az olajos samponját használom. Remekül kiegészítik így egymást és finom puhává varázsolja a hajam, könnyen kifésülhetővé.