Doriis

Regisztráció dátuma: 2012. február 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2014. július 2.

Nagyon korrekt kis spirál :) A teljes árát sokalltam, mert az MF spirálok nekem 4 hónap után be szoktak száradni, de a Müllerben le volt akciózva 2000 Ftra pár hete, így megvettem. Rögtön másnap teszteltem is élesben: vidéki party a barátokkal a tűző napon, majd este sütögetés a tábortűznél :D Szóval volt rendesen izzadás és könnyezés és mégis tökéletesen kitartott a nap végéig minden maszatolódás és szembe pergés nélkül! :O Ezzel a csúcsteljesítményével már meggyőzött. :) Az csak a bónusz, hogy a keféje nagyon könnyen használható (habár néha picit túl sok festéket vesz fel elsőre), és ki tudom vele festeni a pillákat minden félre maszatolás nélkül, ami nálam nagy szó, mert szoktam maszatolni meg utólag korrigálni rendesen az alsó pilláknál :D Egyébként szép pillákat csinál abszolút két rétegben, habár drámaibb hatásra számítottam. De így is tökéletes, természetesebb hatású, jól elválaszott (csak semmi pókláb hatás) pillákat varázsol gyorsan és tartósan.
Na szóval nagyon jó barátok lettünk és mindenkit biztatnék rá, hogy szerezzen be egyet, amikor épp akciózzák ;)

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2014. március 6.

Kértem belőle én is mintát, szerintem tegyétek ti is ezt, mert nagyon kedvesek az eladók, segítenek :)
Sajnos nálam semmi extrát nem hozott, az állaga és a nagy só darabok baromi jópofák, az illata olyan semleges, szerintem picit pasis, de alig érződik. A hajam zsíros, enyhén korpás és nagyon lelapuló, valamint 2 naponta kell mosnom... Ezzel a samponnal szép dús hatású volt, de nem bírt vele sem 2 napnál többet. Ja és a valódi dús hatás csak 1 napig bírta. Így nekem nem éri meg az árát, mert sem az illat, sem a hatás nem az igazi, de nem egy rossz sampon.

Yves Rocher Fraicher Bambou Hajsampon

Yves Rocher Fraicher Bambou Hajsampon
2014. március 6.

Kaptam belőle ajándékba és valami fantasztikus volt! Üde fű illat, szuper állag és habzás és csodát művelt a hajammal is! Az egyébként lelapuló zsíros, de a hajtöveknél száraz hajamból, könnyed, friss és sokkal dúsabb hajkoronát varázsolt. Valamint a szokásos 2 nap helyett 2,5 napig volt szép a hajam és nálam már ez is csoda! Amint elfogyott rohantam venni belőle, mire közölték velem, hogy most lett kivonva a forgalomból. :((((((((((
Ezer éve nem sikerült ennyire jó sampont találnom pedig :(