Doriko

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2012. november 24.

A legeslegjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Egy jó ideje csak ilyet veszek. Szétválasztja a pillákat, így dúsít és hosszabbít, de mégis megmarad a természetes hatás. Árban is nagyon jó. Csak ajánlani tudom!

Alverde Transparent Make-up

Alverde Transparent Make-up
2012. november 24.

Nagyon világos bőröm van, és sosem találtam magamnak elég világos alapozót. Vagy ha találtam is olyat, ami úgy tűnt, hogy jó, akkor a púderrel együtt mindig elszíneződött az arcomon a nap végére. Ebben az alapozóban az a jó, hogy ha felkenem, akkor nincs színe, és ha lepúderezem a megfelelő világosságú púderrel, akkor kész is az alapozás. Egész nap tart. Az egyetlen negatívuma az olajosság. Ha egy kicsit is olajosan kenem fel, rögtön lefolyik a szemem alá a szempillaspirál. Ezt úgy próbálom kiküszöbölni, hogy az első használatnál próbálom "kifolyatni" belőle az olajat, hogy csak a színtiszta alapozó maradjon a tubusban, és utána is mindig figyelek arra, hogy olajat ne vigyek fel az arcomra, csakis alapozót.

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10
2012. november 22.

A párom miatt mindig odafigyelek arra, hogy mivel kenem a számat, hogy csókolózás után szegény ne legyen csupa csili-vili meg rózsaszín meg piros meg rúzsos meg ragacsos szájfényes. Ebben a Labelloban pont azt szeretem, hogy olyan, mint egy rúzs, mert szép színt ad az ajkaimnak, viszont a párom szája nem lesz tőle rózsaszín csókolózás után. :D Az illatát is nagyon szeretjük, mert gyerekkorunk nagy kedvencére, a Pez cukorkára hasonlít. Szóval, nekem (és a páromnak is :D) nagyon bejön.