DorinaBalog

Regisztráció dátuma: 2015. december 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2020. szeptember 19.

Már a sneak peek előtt sejtettem, hogy milyen állagra számíthatok. A kedvenc koreai lemosóim állagára számítottam. Na arra mondjuk nem gondoltam, hogy még náluk is kellemesebb lesz.
Kétfázisú lemosást alkalmazok már egy ideje, ebbe a rutinba pedig tökéletesen illeszkedik a Jelly Joker.
Tényleg fantasztikus érzés, hogy magyar vállalkozást támogathatunk, ha Juditék szuper termékeit vásároljuk!
Persze felesleges a hasonlítgatás, így inkább bele se megyek, de ismerjük a másik "hasonló"
magyar márkánk üzletpolitikáját. Elképesztő a különbség. :)

Izgatottan várom a további csodatermékeket! :)

Chanel Coco Noir

Chanel Coco Noir
2020. szeptember 16.

Szóval az történt, hogy felnőttem a Krémmánián.
Sokáig "nem tulajdonítottam" nagy jelentőséget az illatoknak-ami annyira nem is igaz, mert mindig is pucérnak éreztem magam, ha neadjistendenemám illat nélkül léptem utcára-sajnáltam a pénzt "drágább" parfümökre, viszont valami átkattant bennem.

Elkezdtem niche illatok felé kacsingatni, de előtte megálltam a Chanel divatház kapujánál. Lépten-nyomon nekem jön egy kisasszony, persze, ez természetes.
Tudtam, hogy nekem a kisasszony "kevés" lesz. Nem én vagyok, de máson nagyon tudom szeretni.

Éreztem, hogy Coco noir az, ami kellhet nekem. Szerencsém van, mert szinte minden noir a legszebb szólamban csendül fel rajtam.
Bementem egy drogériába célirányosan, ahol természetesen üres volt a teszter, de egy hangyabokányit még éreztem az illatot.

Kissé lutri volt, de megvettem, elrohantam vele. Valahogy úgy éreztem magam, mint egy szerető, aki vasárnap hajnalban szégyenteljesen hazasétál. Ne kérdezzétek, miért, de ezt éreztem.

Alig vártam, hogy végre kibonthassam. Rögtön magamra is fújtam. Csodálatos, fantasztikus, én vagyok.
Nem érzem elég tartósnak magamon, de ettől függetlenül nem fogom lehúzni.

Szeretem és örülök, hogy kipróbálhattam. Nem kötnék rá életbiztosítást, hogy újra megveszem, elindultam a niche illatok sárgaköves útján, de örömteli pillanat volt a találkozásunk. :)

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. szeptember 16.

2020.Szeptember 16.->UPDATE-Sajnos egy hete elfogyott a második flakon és nem rendeltem újra csak tegnap a Jelly Jokerrel karöltve :)
Érzem a hiányát, nem hittem volna, hogy ennyire oszlopos tagja a bőrápolásomnak, de bizony, hogy az. Megjelentek olyan indokolatlan pattanások, amik hónapok óta nem voltak és semmi más életmódbeli vagy arcápolási rutint érintő változás nem történt az egy hét alatt. Szóval igen, prevenciós jelleggel is remekül működik. Talán pénteken megérkezik az utánpótlás juppi. :)

2020.Június 14.->Abban az órában rendeltem meg gyakorlatilag, hogy elérhető lett. Nagyon vártam! Lassan két hónapja tesztelem.
Egyrészt instant javulást is tapasztaltam, de 2 hónap után látszik igazán az ereje.
Alapvetően kombinált bőröm van és problémás. Hámlasztás nélkül rinocérosz bőr.

Rutinom alapkövei: G&G Cheer up (reggel-este is működik nálam, Neostrata 10 AHA, A-Game

Fantasztikus állapotban van a bőröm, puha, sima, üde, egyenletesebb, mint valaha.

Annyira bíztam a termékben, hogy eleve kettőt vettem, jól tettem! :)