dorka.sebestyen

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Johnson's Baby Lágy Krém

Johnson's Baby Lágy Krém
2015. január 22.

én személy szerint az ekcémásra száradt kezeimre vettem és rendszeres használattal kb 2-3 nap alatt rendbehozta! Nagyon imádnivaló baba illata van, bár az állagával nem nagyon vagyok megelégedve. Ezért csak 4.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2015. január 21.

Sajnos fehérítő hatását nem tapasztaltam, illetve nem olyan mértékben, mint amit elvártam (más fogkrémekkel összehaosnlítva). Az ízét nagyon szerettem, de szerintem a "sima" himalaya fogkrém sokkal jobb.
Ez után nem marad meg hosszan az üde lehelet.

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2015. január 21.

Kommentek alapján, szerintem ez teljesen emberfüggő, alább olvastam, hogy valakinek nem segít a szájszagán én pedig azt tapasztalom, hogy reggel nem annyira kellemetlen, mint más társainál, bármit is ettem előtte. Nem mondom hogy semmi fura nincs az ízén, de egyszerű mentolos. Nem bánom, hogy anyagra emlékeztető színe van, mert ez inkább csak megnyugtat, hogy nicns agyon vegyszerezve.
1 csillagot pusztán azért vontam le, mert nem fehéríti a fogaimat. tulajdonképpen nincs is olyan fogkrém, amire tudnék 5 csillagot adni, ártól márkától függetlenül másfél havonta próbálok ki valami "újat", ehhez azonban mindig szívesen visszatérek, mert a fehérítésen kívül (amit nem is ígérnek) ez vált be a legjobban.