Dormir

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Agent Provocateur Maitresse

Agent Provocateur Maitresse
2020. július 9.

Kuriózum. Szeretem, annak ellenére, hogy nem a stílusom. Aldehides,édes, elegáns. Rajtam nagyon nagyon tartós,pedig sokan enyhének érzik. Nem az.
Modern a kortalan nőiessége miatt. Nem divatmajmoló. A klasszikus, női esszenciát ragadja meg, a halkan, önmagával összhangban lévő ellenállhatatlanul szexi nő illata.
Kim Basinger a Szigorúan Bizalmasban.
Ősszel, tavasszal egy kötött pulcsiban is kéretlenül vonzó lehetsz benne úgy, hogy közben melegen körbeölel.
Szerk. :Ma fújtam újra, és muszáj megegyeznem, hogy mennyire finom! Ugrott egy csillagot. Alapvetően nem lenne kedvenc, mert nem vagyok oda a viragos illatokért az ibolya meg valahogy mindig művi rajtam. De itt! Imádom! Az egész kompozíció egy összetett, finomságos mese a laza eleganciáról, a veleszületett, kor által nem emészthető szépségről. Nekem még a selyem és a finom kötött kelmék textúráját is visszaadja. Puha, felhő-laza fészek, de nem otthonos, kuckózós, hanem a bőrében boldog nő illata ez.

Scotch&Soda Eau De Parfum Women

Scotch&Soda Eau De Parfum Women
2020. június 24.

Meglepően jó. Nem a sablonos citromos, vizes nyári parfi, hanem egy üdítő, nemes, friss, gyöngyözően aldehides finomság. Tisztaság illatnak is lehetne mondani, de azért annál elegánsabb,komplexebb,de nagyon komfortos viselni. Mint egy kellemes, de előnyös szabású ruha, amiben egy kerti parti vagy akár egy fogadás koronázatlan királynői is lehetünk. Könnyed, de rajtam nagyon tartós.
Én valahogy így képzeltem el a Chanel L'eau - t, ami se nem tartós, se finom nem lett rajtam.

Ajmal Alia

Ajmal Alia
2020. június 9.

Nekem nagy csalódás. Pedig szeretem a fűszereket, és nagyon vártam. Nem bírok rájönni, melyik fűszer csinálja rajtam ezt a gázolaj szagot. Egy másik arab parfüm el hasonlóan megjártam
Amúgy nekem kapásból egy japán nő jutott róla eszembe, hajlékony, kecses teste tele tetoválással. Félhomályos palota, alkonyatra meggyújtott lámpás fényénél félig ledobta selyemkimonóját, de nem csábítani készül, nem is a polcon sorakozó gyógynövényes üvegcsékből akár krémet kutyulni, hanem egy botrányosan büdös, olajos motorszörnyeteget szerelni. Na, ennyire nincs nekem egyben az illat🤣
Az elején van egy fincsi, számomra, szilvás, fűszeres édessége, de ez a szag elront mindent benne.
Szerk. : Kipróbáltuk anyukám bőrén és rajta isteni finom fűszeres púder. Szóval, bőrtől függően nagyok a különbségek. Érdemes kipróbálni vásárlás előtt.
3 pontot adok, mert rajtam csak nem jó.
Szerk.2: Na, odaadtam anyukámnak, akin fantasztikus!!! Mindig más, titokzatos, füstös, különlegesen virágos, fűszeres, tiszta, mindig más. Annyira tetszett, hogy megint megvettem. És láss csodát, rajtam is jó!Nem tudom, talán a szülés utáni bőröm egy darabig nem volt vele kompatibilis. Fel is pontozom izibe. Hatalmas kedvenc lett.