Doro

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Mint Tube SPF15

Carmex Mint Tube SPF15
2013. május 29.

Szeretem, mert nagyon jól hidratálja az ajkaimat és fényvédőt is tartalmaz. Negatívumként csak két dolgot tudok megemlíteni: annyira mentolos, hogy télen úgy éreztem, hogy lefagy tőle a szám (viszont nyáron biztos szeretni fogom ezt a hűsítő hatását) és nem valami praktikus ez a kinyomós kiszerelés (ha picit jobban megnyomom a tubust, túl sok jön ki, ami ugye kárba megy).

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2013. május 28.

Régen ez volt a kedvenc ajakápolóm, nagyon jól hidratálta az ajkaimat még télen is. Azért vettem meg, mert sok jót hallottam róla, és akkoriban a Carmex még sokkal drágább volt, ezért választottam ezt. Most hogy mindkettőt ismerem, számomra nem sok különbség van a kettő között, de nálam a Carmex egy hajszálnyival jobban teljesít. Egy negatívumot tudok megemlíteni: BORZALMASAN erős az illata, nagyon édes és mű, az első használatkor szinte hányingerem lett, de pár alkalom után megszoktam, és már nem is zavart annyira. Talán a jövőben kipróbálom a Classic változatot, úgy tudom, annak nem ilyen erős az illata.

Avon Solutions Sensitive Botanicals Day Bőrnyugtató Nappali Krém SPF20

Avon Solutions Sensitive Botanicals Day Bőrnyugtató Nappali Krém SPF20
2013. május 28.

Sajnos nem vált be, miután felkenem pár percig csípő érzést érzek az egész arcomon, pedig nincs érzékeny bőröm. Ráadásul nem valami jól hidratál, viszont pozitívumként értékelem, hogy gyorsan beszívódik, és fényvédőt is tartalmaz. El fogom használni, de biztos nem vásárolom újra.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ