Dorothy06

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Inecto Naturals Argan Body Lotion

Inecto Naturals Argan Body Lotion
2019. április 8.

Télre vettem, nekem tökéletes. Kicsit nehezen szívódik be (legalábbis ahhoz képest, amit megszoktam) de a hatása miatt akkor is 5 csillag. Nagyon jól hidratál, én reggel szoktam bekenni magam (este olajos tusfürdő után már nem kívánja a bőröm) és még este is pihe-puha. A kézkrémjét vettem meg előbb, az kicsit vizesebb állagú, de mégis elég volt a hideg téli napokban. Biztosan újraveszem.

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé
2019. április 8.

Imádom! Bár nekem max télre kell kicsit zsírosabb testápoló, egyébként bőven elég ez. Isteni az illata, gyorsan beszívódik és jól hidratál.

Himalaya Herbals Muscle & Joint Rub

Himalaya Herbals Muscle & Joint Rub
2015. február 20.

Egy ismerőstől kaptuk, aki Indiából hozta. Magyarországon sajnos nem lehet még kapni. Édesanyám használta ízületi panaszaira és nagyon elégedett volt vele.
Nekem egy ideje fáj a térdem, de minden orvosi leletem normális, a háziorvosom azt mondta nem tudnak mit csinálni ezzel.
Most próbáltam először a krémet, így saját tapasztalatot még nem tudok írni. Felkenés után furcsa, bizsergetős, hűvös érzés, ami később égető érzésbe megy át. Ettől függetlenül egyáltalán nem kellemetlen.
A hatásáról később még írok.
Update: Már többször is használtam, de nem rendszeresen, ennek ellenére a térdfájdalmam szinte teljesen megszűnt. Ha néha újra megfájdul csak bekenem vele párszor és kész. Kár, hogy itthon nem kapni, mert igazi csoda!