Dorothy13

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. szeptember 25.

Azon kívül, hogy kissé kellemetlen az illata, rendre helyre teszi a fejbőrömet.

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo EDP

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo EDP
2019. augusztus 30.

UPDATE2: jajjjjjjjj a szívem szakad meg!!!!!!!!!:((((((
Még mindig a valaha birtokolt és szagolt kedvenc parfümöm, és ennek ellenére kell, hogy lepontozzam !!!:(
Ez a csodálatos fantasztikus illat hamarabb illan el mint bármilyen replica, mint bármilyen testpermet....:(
Akárhányszor fújta magamra nagyon hamar elillant, se én se más nem érezte a környezetemből...
Sokat tesztelem, már sajnos ott tartok, hogy 10 fújást adagolok magamra mérgemben, mert AKAROM érezni, de nem érzem!!!
ennek következtében sajnos két hét alatt a fél üveg már elment, ami döbbenetes, mert én egy EDP- t egy évig használok ha nem több, szigorúan 1-1 fújás!
Képzelhetitek!!!
Nem tudom, hogy egy ilyen drága EDP parfüm hogy lehet ennyire rossz minőségű, így aki tartós parfümöt szeretne, óva intem ettől, annak ellenére hogy mint illat a kedvencem:( úgy sajnálom, mert e miatt nem fogom újra venni:(

UPDATE: MA MEGVETTEM!!!! Nagyon sok ideig időztem most el a Douglasban, több illatot is bevontam a mezőnybe összehasonlítási alapnak, illetve, hogy hátha.. de esélyük sem volt, valahol már ez a verseny el volt döntve:) Érdekes, hogy a kis selyemszalagra fújva teljesen mást ad, mint a bőrön. Akit megfog, annak javaslom csuklón is,mert ott hozza ki igazán a hangulatát, és kapásból kell neki adni egy 10-20 percet amíg a szívjegyek és az összes alapjegy is kibontakozik, mert szalagon becsaphatja a keserűlikőr, pedig fantasztikus mellékzöngéje van, olyan amiért az ember folyton újra és újra beleszippant a levegőbe. Illetve ami még dicséret, hogy finom édes illat, mégsem fojtogató szemben például a másik kedvencemmel a La Vie Est Bellel amit könnyű túladagolni. Nos, ő amolyan előkelő édesség télen nyáron, nagy a szerelem!:)

Húh, ambivalens érzéseim vannak ezzel a parfümmel kapcsolatban, az itteni értékelések alapján egyértelműen nem vevős, de azóta mióta magamra fújtam azon gondolkodom, hogy DE MIÉRT NEM?
Mert mióta először magamra fújtam, teljesen megfogott, letaglózott.
Éreztem régebben ezt már 1-2x valakin és mindig nagyon tetszett, d nem tudtam akkor még mi ez. Múlthéten véletlenül rá akadtam a boltban, és azóta várom a holnapot, hogy megint magamra fújjam. Tesztelgettem már múlthéten, próbáltam leszólni, mást keresni, elfelejteni, de nekem nem megy.
Az életemben nem hallottam még a márkáról sem, és sokan ahogy látom nem szeretik, amit nem értek miért, igazi kuriózum.
Számomra egyáltalán nem virágos hálistennek, hanem nagyon finom, magával ragadó, búja különlegesség.
Egyetlen negatívum, hogy nem olyan tartós sajnos mint más erősebb parfümök, ami kár mert nálam ez alap feltétel, szóval ha nem ezt veszem végül, csak ezért lehet.
Vehetek egy biztosabb, közismertebb parfümöt holnap, vagy őt, a veszélyes, de izgalmas ismeretlent.
Majd kiderül, holnap updatelek.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2019. augusztus 30.

Update2: muszáj szólnom! Előző írásomnál nem tettem meg, de vissza tértem, mert nevetséges ami itt folyik. Igazából pár embert és amit itt művelnek, sajnos egy szóval tudom jellemezni: Szánalmas.
Olyanokat írnak itt páran, hogy: de jó, hogy más is lehúzza ezt a mocsokba, BKV szag, wc illatosító, gusztustalanság, behányok tőle, felfordul a gyomrom- és társai.... úgy gondolom, hogy ezek nem releváns értékelések, hanem holmi pocskondiázás, és az intelligencia magas fokú hiánya:)
Most már nem az illat az ami "túl hypolt" hanem ennek a pocskondiázása, és szidása. Könyörgöm, ne süllyedjünk óvodás szintre.
Ez az illat karöltve a Chanel Coco Mademoisellel kapja itt ezeket a jelzőket, miközben a kettő egyik legminőségibb parfümről beszélgetünk, luxusmárkáktól, nem egy Avonról....
Érdekes- és ezt most nem azért mondom mert elfogult vagyok és szeretem- de én soha nem éreztem még a bkv-n, pláne nem, hogy úszna benne valaki, napi 5x minimum??? ez meg inkább vicces:) már csak az ára miatt sem gondolnám ezt.
Én is értékeltem már le eléggé parfümöt, de nem így... ezt lehet szebben is megtenni. Nagyon unalmas már, hogy ennyien ugyanazokkal az oltásokkal jönnek ide véleményezni...
Mellesleg én most vagyok büszke tulajdonosa a 3. üvegcsének, páromtól kaptam tegnap, nagy a szerelem most már évek óta vissza-vissza térek hozzá:)
Mivel elég 1 maximum 2 fújás, extra hosszú ideig kitart és megéri, én még mindig csak ajánlani tudom...

Hitetlenkedve olvasom, azokat amiket páran írnak itt véleményként, lehet , valakinek nem jon be annyira, de hogy wc illatositokent végezze , az eros túlzás, meg viccnek is rossz, könyörgöm nem egy rossmanos noname parfumrol beszélunk ...:) Lassan kettő eve enélkül a parfüm nélkül nem indulok sehova !!:) nemreg kezdtem meg a második üveggel , párom lepett meg mindkettő nagy kiszerelessel mert tudta, mennyire oda vagyok ezert az illatert!:) amig nem tudtsm , hogy mi ez a parfüm kepes voltam oda menni ahhoz akin ereztem :D nagyon tartós, nagyon erőteljes illat , édeskés megsem az a tul edes cukorka szag, luxus illat, igszi személyiséggel, nekem örök szerelem !:) Ha lesz is kovetkezo parfümöm, hozza hasonlo illatot fogok keresni , de o nalam mindig is alap darab lesz!!:) egy álom!

UPDATE: majdnem kitöröltem a régi értékelésem, mert olyan mintha a 16 éves önmagam írta volna, de meghagytam:D
Nos.... még mindig nagyon szeretem, kb. 4 éve használom, jelenleg kifogyott, és most egy ideig nem fogom őt újra venni, de nekem mindig is egy alap illat marad! Tényleg nagyon megosztó parfüm, ami nekem furcsa, elképzelni nem tudom, hogy ez valakinek hogy lehet szó szerint büdös, de rájöttem azóta, hogy ez a szép a parfümökben, hogy mindenki bőrén másmilyenek, más illik hozzájuk, más tetszik.
Valóban nagyon édes, tömény illat, és talán az évek során a mindennapi használat alatt kicsit megelégelte az orrom és valami újat probálnék most ki, lehet valami kevésbé töményet, különlegesebbet ,mert néha feltenni szuper, vagy mikor az embereket megcsapja ez az illat, de 7 napból 7nap az talán már nekem is sok, pedig én nálam nem létezik túl édes illat! Nekem fürdés után is ilyen illatom volt, sőt, mindenem ebben úszott, nagyon nagyon NAGYON tartós illatról beszélünk!
Nem összekeverendő az olcsóbb kategóriájú vanilliás illattal, kifejezetten sértő rá nézve, a vanília, a tonkabab nagyon minőségien van jelen benne, nem egy gyerek parfüm.
Nálam 5*, szerelem parfüm.