Dorothy747

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Kiko Unforgettable Mascara

Kiko Unforgettable Mascara
2018. december 17.

Ez egy érdekes spirál, sőt, jó! Elsőre semmi küli, de azért már ekkor is tökjó, mert az, ami. Működik, mást nem vettem észre.
Aztán elkezdtem kombinálgatni más spirálokkal, mert céltól függően rétegekben használom a spirálokat, és olyan sorrendben, ahogy nekem megfelel. És így is hozta a formáját, ő lett a tökéletes alap, de szétválasztotta és sűrűbbé tette a pilláimat, de nem hosszabbított, nem épített. (Mindent nem lehet :) )
A meglepi akkor jött, amikor már 1 éve megvolt, és még mindig nem volt csomós, sőt, egyre szebben szétválasztotta még ekkor is a pilláimat. Azért 4 csillag, mert nem volt drámai hatás, de a cucc = a spirálban lévő folyadék minősége csillagos 5-ös. PROFI CUCC!

Moschus Wild Love Parfüm Olaj

Moschus Wild Love Parfüm Olaj
2017. augusztus 25.

Egy kérdés:
Van valakinek üvege, még ha üres is, hogy megszagolhassam a Wild Love-ot? (Budapesten bárhol. Függő vagyok :) és tudnom kell, hogy melyiket rendeljem meg a netről.)
Köszi!

Anno a szomszédasszonyunkon mindig éreztem egy varázslatos illatot, és szerintem ez a gömbölyű üveges verzió volt, egyébként szerintem ez már nem-igazi pézsma, de ínycsiklandó volt, és ha csak az üveg közelébe mentem, éreztem.

Tudja valaki, hogy melyik típusa a moschus parfümöknek az, amely azt az alap-illatot adja? édes, érzéki, különleges, mellékzönge nélkül.
Most szereztem termékmintát Exotic Love-ból, de ez nem tökéletes. (4000,-Ft / fél ml. :) )

Isana Öblítést Nem Igénylő Hajpakolás

Isana Öblítést Nem Igénylő Hajpakolás
2017. augusztus 16.

Jelenleg nem tudom felvinni az összetevőket, a termék nincs nálam, DE:
Sosem találtam még ehhez fogható terméket, mely annyira selymessé tette volna a hajamat, mint ez. Pedig a hajam sprőd, száraz, szálkás, nehezen kezelhető, szétálló, és még sorolhatnám.
Vannak benne cyclopenta-... kezdetű anyagok, amik rokonságban vannak a szilikonszármazékokkal, de a hatása egyszerűen fenomenális.
És végre egy termék, amiből ha mégtöbbet teszek, csak még-annál-is jobb lesz a hatás :) Nem nehezíti el a hajat, csak végtelenül selymes és behódoló lesz tőle a sok rakoncátlan, száraz hajtincs.
Abszolút ajánlott száraz hajúaknak, ha lehetne, adnék neki vagy 10 csillagot.