DorothySoldier

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2019. szeptember 8.

Első 2-3 használatkor megörültem, hogy végre egy sampon ami jó az én hajtípusomra... de tévedtem. Rettentesen elkezdett tőle viszketni a fejbőrőm, kisebb sebek is lettek a tarkómnál, amivel jött együtt a korpa. A 2 csillagot csak a hosszantartó illatára kapja, illetve hogy extrémen selymes lett tőle a hajam.
Régebben is próbálkoztam már Garnier samponokkal, akkor ugyenezeket a hatásokat tapasztaltam (korpásodás és viszketés). Úgy néz ki ez a márka nem nekem lett kitalálva.

Mixa Anti-Imperfection Mattosító Micelláris Víz

Mixa Anti-Imperfection Mattosító Micelláris Víz
2019. április 14.

Kedvenc smiklemosóm, kb. 1.5 éve csak ezt használom. Remekül tisztít és kíméletes az arcbőrömmel.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. április 14.

Ha lehetne inkább 10es csillagot adnék erre a termékre, annyira szeretem! Ez az első szárazsampon, amit eddig használtam és az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Eddig 4-5 alkalommal használtam, könnyen eloszlatható, nem marad fehér a sötétbarna hajamon sem. Nagyon látványos a hatása, nem csak felfrissíti a hajat, hanem kissé dúsítja is. Érzed azért, hogy már koszos a hajad, nyilván egy hajmosással nem ér fel, de nem is arra való.