dorottya5881

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2019. június 20.

Nekem több a negatív véleményem mint a pozitív ezzel a termékkel kapcsolatban. Rettentően ragad, nem akar beszívódni órák után sem . A szaga nagyon büdös, ha éjszakára kenem be magam vele, másnap garantált az ágynemű csere úgy átveszi a szagát. Pozitívum benne, hogy valóban barnít és napokig tart. Ezért egy közepes értékelést adok neki

Dr Kelen Selfsun Dark Tan Önbarnító

Dr Kelen Selfsun Dark Tan Önbarnító
2019. június 20.

Én régebben a Dove önbarnítót használtam viszont számomra elviselhetetlen volt. Büdös, ragacsos, nem akart beszívódni.. És még 2 nap múlva is az orromba volt a szaga. Majd vettem ezt, hát... Pozitívuma, hogy szerintem a szaga elviselhető, nem ragad, gyorsan beszívódik és éjszaka kényelmes benne aludni. A negatívuma, hogy foltos az arcomon és sárga.. A testem nem igazán lesz barna tőle hiába a sötétebb verziója.. Szóval csodát ettől se várjon senki. Talán ha 3 napig folyamatosan használva van ér is valamit..

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Body Detox Karcsúsító-Drenáló Kávé Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Body Detox Karcsúsító-Drenáló Kávé Szérum
2019. június 20.

Szuper!!! Az első krém ami tényleg használ!! 90%-ban teljesen eltüntette a narancsbőrt a combomról és a fenekemről, minimális edzés mellett. (napi 50 guggolás) és semmi mást nem csináltam. ülő munkám van, tehát nagyon megereszkedett a bőröm és azóta alakult ki a szinte visszafordíthatatlan narancsbőr.. Jártam edzőterembe heti 3x 2 órát, diétáztam , mindenféle krémeket kipróbáltam de a narancsbőrtől nem akart szabadulni a testem. Viszont ez a termék csodát tett! Csak ajánlani tudom mindenkinek.:)