dorottya5881

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sundance Áttetsző Önbarnító Spray

Sundance Áttetsző Önbarnító Spray
2021. április 28.

Egy ismerősöm ajánlására vettem meg, előtte egy másikat használtam amivel nagyon elégedett voltam de nagyon nehezen szivodott be így kerestem mást. Akkor vettem meg ezt.. de nem jutottam vele sokáig. Délután kipróbáltam a kezemen egy kis részen ami szinte azonnal égni, duzzadni kezdett majd bevörösödött. Hatalmas szerencse , hogy nem egyből a fejemre kentem .. szóval nálam ezzel le is írta magát ez a termek . Hozzáteszem, hogy semmire nem vagyok allergiás pedig rengeteg onbarnitot használtam már , tehát nem akarom elképzelni, hogy ennek milyen összetevői lehetnek .

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2019. június 20.

Nekem több a negatív véleményem mint a pozitív ezzel a termékkel kapcsolatban. Rettentően ragad, nem akar beszívódni órák után sem . A szaga nagyon büdös, ha éjszakára kenem be magam vele, másnap garantált az ágynemű csere úgy átveszi a szagát. Pozitívum benne, hogy valóban barnít és napokig tart. Ezért egy közepes értékelést adok neki

Dr Kelen Selfsun Dark Tan Önbarnító

Dr Kelen Selfsun Dark Tan Önbarnító
2019. június 20.

Én régebben a Dove önbarnítót használtam viszont számomra elviselhetetlen volt. Büdös, ragacsos, nem akart beszívódni.. És még 2 nap múlva is az orromba volt a szaga. Majd vettem ezt, hát... Pozitívuma, hogy szerintem a szaga elviselhető, nem ragad, gyorsan beszívódik és éjszaka kényelmes benne aludni. A negatívuma, hogy foltos az arcomon és sárga.. A testem nem igazán lesz barna tőle hiába a sötétebb verziója.. Szóval csodát ettől se várjon senki. Talán ha 3 napig folyamatosan használva van ér is valamit..