dorszi

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Urea Testápoló

Balea Urea Testápoló
2015. december 10.

Tegnap este kentem be magam ,és még mindig tart a hatása a bőröm hidratált és nagyon puha.Ilyen hosszantartó hatása egy testápolónak sem volt eddig.Valóságos csodát tett a rinocérosz bőrömmel.Elég fura érzete van a felkenés után, legjobban ahhoz tudnám hasonlítani mintha krétás lenne a bőröm,de ezért nem jár pontlevonás.Eddig szerelem ,remélem hosszú távon is ugyanez lesz a tapasztalatom.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2015. december 6.

Évek óta újra veszem,nem tudnék élni nélküle .Nagyon tartós nyáron még a strandolós napokat is bírta.Emlékszem anno nagyon sokat válogattam szőke hajhoz illő árnyalatot,de messze ez volt a legszebb,jóval drágább társait is lepipálta. Örök szerelem:)

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2015. december 6.

Itteni pozitív vélemények hatására vettem meg.Nagy kár volt.Fedése egy BB krémmel egyenlő ,bőrhibákat nem igazán lehet vele eltüntetni ,de akkor mi értelme ?! Ami újabb negatívum ,hogy egy-két hónap után megbüdösödött ,pedig mindig ujjal viszem fel ,közvetlenül nem érintkezik a bőrömmel.Egyébként szeretem az Essence termékeket ,de ez sajna nagyon nem vált be .