Best of Beauty 2019

Doruss

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2015. december 31.

Ez az első folyékony rúzsom, 053-as sötétvörös árnyalatban van meg. Viszonyítási alapom tehát nem nagyon van. Arra számítottam, hogy szárítani fog, és nehezebb lesz használni, úgyhogy ezeket nem rovom föl hibának. A használatába könnyű belejönni egyébként, de nekem kell hozzá a kontúrceruza, különben nem lesz egyenletes a széle.
A színét imádom, eredetileg sima rúzsban kerestem sötétvöröset de égen-földön nem leltem megfizethető áron, úgyhogy nagyon örülök, hogy rátaláltam, főleg, hogy féláron, kuponnal vettem.
A tartóssága jó lenne, de az üvegpoháron kívül mindent megfog és így szétkenni sem nehéz, akármilyen vékony rétegben viszem föl, és ez szerintem elég kényelmetlenné teszi a viselését, főleg, mert sötét színben van meg. Alkalmi viseletnek tökéletes, de bulizni pl nem szívesen megyek el benne, mert nem túl kényelmes enni-inni benne, és spiccesen nem feltétlenül biztonságos korrigálni, mert ha félrekened az az életben nem jön le.
Szóval én nem vagyok teljesen elégedett, de még barátkozom vele. :)

Oriflame The One Eye Liner Stylo

Oriflame The One Eye Liner Stylo
2015. február 4.

A fekete változatát imádom, ez az első olyan eszköz, amivel szépen és tartósan meg tudom csinálni cicásra a szemem. Könnyű vele dolgozni, (hozzám hasonló) kétbalkezeseknek kifejezetten ajánlanám, és a színe is nagyon szép. Annyi a negatívum, hogy így pár hónap használat után az ecset - ami alapból nagyon könnyen siklik a szemhéjon - elkezd "tapadni" a bőrhöz, egyre nehezebb használni. De még működik, meglátjuk, mi lesz belőle.
Amit nagyon sajnálok - ezt egy korábbi Oriflame-es filcnél is tapasztaltam -, hogy a barna változata olyan, mintha híg lenne a festék, többször át kell menni rajta, mire lesz valami színe és nem is elég tartós, könnyen maszatolódik a feketéhez képest.

Philips Satinelle Soft Sensitive Total Body Epilátor

Philips Satinelle Soft Sensitive Total Body Epilátor
2014. június 30.

Nincsen ugyan viszonyítási alapom, mert más epilátort még nem használtam ezen kívül, de nekem nagyon bejön. 3 éve van meg körülbelül. Tartozékként az enyémhez volt borotvafej meg epilátorfej illetve ezekhez kiegészítők. Az epilátor nekem még a kb. 3 milliméteres szőröket is kiszedi, ami elég jó teljesítmény.