dosaeszt

Regisztráció dátuma: 2014. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Whipped Crème Alapozó

Max Factor Whipped Crème Alapozó
2014. április 15.

Az érdekes az, hogy én kombinált bőrre használom és nem zsírosodom tőle. Nagyon tetszik az állaga, könnyű vele dolgozni. A felkenés után viszont olyan, mintha beülne a pórusokba, de ez a hatás kb. 5 perc múlva megszűnik és szépen beleolvad a bőröm színébe. A fedése közepes, én inkább arra szoktam használni, hogy ha egyenetlen, piros foltos a bőröm, akkor egyenletesebb színe legyen. Közepesen tartós, kb. fél napot bír. És tök jó mandula illata van :)

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2014. április 15.

Kevert bőröm van, általában a bőrradírok után húzódik a bőröm, de a Lush Ocean Saltja után egyáltalán nem. Az elején kicsit furcsa volt a tömény alkoholos illat, de mostanra nem zavaró. A darabos állaga is kicsit furi volt, de már oké. Nagyon szépen kitisztítja a bőrömet, nem húzódik tőle és felfrissül. Egyetlen gondom, hogy a kezdeti szuper kék-fehér színe egyenleten szürke lett :( A kiszerelése is tök jó, 4 hónapja használom és még csak a fele fogyott el.

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2014. április 15.

Hosszú hajam van, amit nehéz hajmosás után kifésülni, ezért próbáltam ki az American Creamet. Csak a tarkó alatti részt kenem be vele, nem használom az egész hajamra. Alaposan kiöblítem és csodásan ki tudom fésülni utána a hajamat. Az illata kb. 2 napig érezhető. Az ára is oké szerintem (4 hónapja használom és még a felénél sem vagyok). Plusz hajápolót is tudok utána használni (pl. hajolaj) és mégsem lesz nehéz vagy ragacsos. Nekem nagyon bevált.