dottie.b

Regisztráció dátuma: 2022. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2022. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++
2022. április 29.

Kedvező ára és korábbi ajánlás miatt vettem meg, elsőre csak az 50ml-est mertem bevállalni. Nem volt nagy elvárásom vele szemben azon kívül, hogy működjön a fényvédelme és ne tocsogjon tőle az arcom. Már az első használatnál meglepődtem, kimondottan kellemes viselet. Könnyed krém, de nem túl folyós, nagyon könnyen beszívódik. Nem ragad, nem lesz tőle zsíros tapintású az arcom. Remekül lehet sminkelni rá, de ha csak ez van rajtam (smink nélkül) akkor sem fényesedik át hamar. Általában azért átszoktam lazán púderezni (Innisfree No Sebum), de akkor sem válok diszkógömbbé ha ez kimarad. A szememet sem csípí, nem könnyezek tőle. Egyetlen "szépséghibája", hogy csak spf 45-ös, így nyáron max hűvösebb, borultabb időben merem majd használni. De az év többi részére viszont tökéletes választás, biztos beruházok a 100ml-es változatára is.

A'PIEU Hamamelis Cream

A'PIEU Hamamelis Cream
2022. április 29.

Eredetileg a Madecassoside krémet szerettem volna megvenni, de ahonnan rendelni szoktam nem volt készleten. Így helyette hosszas vacillálás után erre esett a választásom. Kicsit tartottam tőle, hogy esetleg szárítani fogja a bőrömet, mert korábban használtam több which hazel-es terméket, és nem mondanám hogy el lettem volna tőlük ájulva (általában nagyon szárítottak). De ez egyáltalán nem szárít, nappali rutin utolsó rétegének használom, ezután csak fényvédő jön. Puha tőle a bőröm, valóban finomítja a pórusokat (látszatra mindenképpen). Éjjelre is kipróbáltam, de nappalra jobban bejött, kevésbbé zsírosodik tőle a bőröm. Nyárig nem fog kitartani a mostani tubus, de biztos veszek még belőle. Önmagába nem ad elég hidratálást, de a termékleírásban is az áll, hogy utolsó rétegnek használandó. Télre nem biztos, hogy kelleni fog, de az év többi részén ő lehet a megváltóm.

dr. Organic Teafa Tusfürdő

dr. Organic Teafa Tusfürdő
2022. április 29.

Magam sem értem miért, de imádom! Nem használom rendszeresen, csak néha eszembe jut és ha kedveskedni akarok magamnak akkor megveszem. Használata mellett sokkal szebb a bőröm, nem vettem észre, hogy szárítana. Sajnos elég érzékeny a bőröm, néha kipattogok bizonyos összetevők miatt, de ez hamar rendbe teszi a bőrömet. Nagyon kellemes hűsítő érzése van használat után, mindig felfrissülök tőle. Hajra is kipróbáltam, úgy is egész jó volt, de sajnálom arra "pazarolni". Annyi a hibája, hogy drága és nagyobb kiszerelésben nem lehet kapni. :(