Dottir

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Dior Addict Lacquer Plump

Dior Addict Lacquer Plump
2020. április 2.

Lovely-D színben rendeltem meg, szerettem volna tavaszra valami könnyed, természetes, fényes fuvallatot a számra - még ha csak itthonra is. Hát, ez nagyon fapad. Semmiképp, senki ne vegye meg, mert nem lehet leírni szavakkal az ár-érték aránytalanságot. Hozzátéve, hogy 500 Ft-ért sem kellene, annyira gáz. Maga a szín helyeske lenne, kicsit olyan rosé gold-os natúr pink, de kb. 10 perc múlva beivódik, és nem a my lips but better, hanem a my lips van. Az állaga és a szaga is rémes, de a legótvarabb az applikátora, olyan, mintha az egér megrágta volna. Szégyenteljes produkció, shame on Dior.

Sarah Chapman Skinesis The Facialift

Sarah Chapman Skinesis The Facialift
2020. március 25.

Ez az eszközke is az otthoni anti-age csatársor oszlopos tagja, napi használatban van. A weboldala szerint Sarah Chapman London legkeresettebb arcápolási szakértője, aki kifejlesztette és 2008-ban elindította a díjnyertes Skinesis bőrápolási márkát, amelynek koncepciója a high tech formulák természetes hatóanyagokkal való ötvözése. A bőrápolási termékeit még nem próbáltam, csupán ezt az eszközt szereztem be, amely - a reklámszöveg szerint - a Skinesis masszázstechnikát utánozza, és segít ragyogóvá tenni, megemelni a bőrt, valamint elvezetni abból a méreganyagokat és mérsékelni a puffadtságot. Én a liftinget céloztam meg vele, mivel nem szeretnék az arcomba küldetni semmilyen dolgokat, és egyéb hasonló mesterkedésekre sem vagyok vevő egyáltalán. Hadd következzen be, aminek be kell, de azért - mint ahogy az ember a testét karban tartja - adjuk meg ábrázatunknak, ami jár.:)
Az eszköz fogója masszív műanyag, a forgó masszázsfej gumi, vagy valami hasonló (rubber). Minőségi a kialakítás, normálisan megfröccsöntötték az üzemben.:) A masszázsfejeket tartó szárak rugalmasak, az állunkra illesztve a görgőket és nyomást gyakorolva szétnyílnak, így lehet őket hengergetni az arcon. A weboldalon és a YouTube-on hozzáférhetőek a videók a használatról, az egész művelet kb. kettő perces. 5-6-szor végig kell rollerezni az állvonalat, majd feljebb az orcákat a fül felé, és a nyakat, ha szeretnénk. Aztán a fogantyú végén lévő kis lapos kerek koronggal végigpaskolgatjuk főként a csontos arcrészeket, és viola!:)
Amiért megvettem, arra tökéletes. Alaposan megmozgatja az orcák és az állvonal izmait, utána közvetlenül is lehet érezni a hatást, bizsereg, felfrissül és rózsás lesz a bőr, illetve én látom, hogy a hosszútávú használat mintha fejlesztett volna az oldalsó arcizmokon, szinte definiáltak.:D A bőr minőségén nem látok változást, de az biztos, hogy formál és a vérkeringést érezhetően felpezsdíti, ami már önmagában sem rossz. Szóval olyan kb. mint egy kis arcedzés. Csodát nem tesz nyilván, de hasznos kis eszköz, és az árát mindenképpen abszolút megéri.

Talika Time Control

Talika Time Control
2020. március 22.

Körülbelül 2-3 éve a szemem alatti, egyébként sem problémamentes terület állapota elkezdett romlani, karikásabb, rugalmatlanabb lett, a bőr is mintha vékonyodott volna, szárazabbá, ráncosabbá vált, kezdett szépen ereszkedni, ennek tetejébe pedig reggelente puffadtabb szemmel ébredtem. Körbenéztem, mivel orvosolhatnám a problémát, és a mindenféle kezelések, szuperkencék és -eszközök óceánjából ezt halásztam ki. Ja, előtte még végigcsináltam egy dermapenes szemkörnyékkezelést...úgy éreztem, csak rontott a dolgokon, de minimálisan is kidobott pénz volt, és persze bosszankodtam, hogy miért dőltem be már megint?? Szóval eldöntöttem: ide már a kence kevés, kozmetikai kezelések keep out, otthoni kütyü kell!
Azért választottam ezt, mert szemkörnyékre kifejezetten ez célozta meg az ismertetett problémákat. Online szereztem be, népszerű külföldi oldalról. Gusztusos kis dobozban érkezett, szép kis Talika zsinóros szütyővel a tároláshoz, leírással stb. A technológiájának lényege, hogy a fényterápiát és az ionoterápiát vegyíti, előbbi a ráncokra, petyhüdtségre hat (narancs és vörös fény), utóbbi a hatóanyagok bejuttatását segíti, emellett az eszköz mikrovibrációja a keringést és a sejtek anyagcseréjét ösztönzi. Naponta kétszer javasolt használni, 1-1 perc a szemek alatt, 20-20 másodpercre elosztva a szem alatti terület 3 részén, de lehet a külső szemsarokban a szarkakalábakra, a szemöldök alá, a száj melletti-fölötti ráncokra használni, bárhova, ahol cél a feszesítés-ránctalanítás-tömörítés. (A márka oldalán és a YouTube-on is vannak rövid videók a használatáról.) Lehet szérumokkal, zselékkel, krémekkel és nélkülük is alkalmazni.
Én két éve használom, és a legjobb beszerzésnek bizonyult, igaz, akkor eleve olcsóbb volt, ráadásul akció keretében jutottam hozzá, de ha tönkremenne, ma már a sokszorosát is kiadnám érte. Leállította, mitöbb visszafordította a rendkívül barátságtalan, fent leírt folyamatot, a bőröm a szemem alatt tömörebb, feszesebb lett, megemelkedett, és így a táskák, karikák és ráncok is halványodtak. Ezt pár hetes használat után érte el, de már pár nap után látszottak eredmények. Instant hatása, hogy a puffadást lehúzza, így reggel is gyors segítség. Én szérummal és krémmel is használom. Van, hogy elhanyagolom kicsit, de ilyenkor sem látszik visszaesés, szépen lehet tartani az elért eredményeket.
Elemmel működik, amit ritkán kell cserélni, az eszköz maga tartós, napi használat mellett sem állt elő még semmilyen üzemzavar.
Miatta kezdtem el hinni az otthoni kütyükben, azóta többfélét be is szereztem, de egyértelműen ő a top of the tops.