Dra1993

Regisztráció dátuma: 2019. július 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. július 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Hair Jazz Intense Nutrition Mask

Hair Jazz Intense Nutrition Mask
2020. május 16.

Szettben vettem, egyszerre használtam a samponnal, és a hajápolóval. Mivel a sampont és az ápolót közvetlen a hajtőre kell kenni/fújni, gondolom a csodanövekedést ez hozta meg, tisztán látszott a hatás, simán elkezdett havi 2-3 centit nőni, de alapból annyira 0 a saját hajam hogy 10 centi után törik is szét a francba. Reméltem hogy az egész szett ezen segít, de ez a pakolás nem jött be sőt. Borzasztó száraz lett nem értem miért. Tehát csak azt értem el hogy ugyanúgy letört a hajam 10-15 centi után, ellenben festhettem a lenövésem sűrűbben. Plusz borzasztóan koptatta a festéket is a hajamból - oké oké nem kifejezetten festett hajra van tudom, csak adtam neki egy esélyt - viszont az illata baromi jó és nem illan el, olyan tipikus fodrásszalon illatú.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra
2020. május 8.

Az itteni vélemények alapján vettem, de sajnos totál csalódás az egész... :/ Nagyon sokat kell kifújni belőle, a hajam ugyanúgy zsíros és mosatlan hatású marad, ellenben borzasztóan látszik, mintha tömény hintőport szórtam volna rá. Emellett a tényleges következő hajmosásig durván elnehezíti és szárítja a hajam, sajnos alapból nem jó minőségű, de ez még rá is tesz egy lapáttal. Eddig szerintem legalább 4-5 féle különböző szárazsampont próbáltam már, eddig ez a legrosszabb. Ja és valahogy engem az illata sem kárpótol, pont hogy olyan olcsó légfrissítőt idéző, sajnos nagyon nem a megszokott Nivea :/ Azért lassan elhasználgatom, de tuti hogy többször nem veszem meg.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém
2019. július 3.

Póthajam van, a legutóbbi alkalommal eléggé mellényúltam, egyenes helyett hullamosat vettem, annak reményében hogy elkerülhetek plusz 15 perc készülődést reggelente. Hiba volt, már kb. 1 hónap után total összegubancolódott a vége, egyenesnel normalis apolassal ez kb masfel-2 ev...
Mit veszithetek alapon kipróbáltam, amilyen rossz dontes volt a hullamos pothaj, annyira jo ez a hajapolo, a pothajammal csodat tett, a gubancos vege hasznalat utan mintha kivasaltam volna es eszmeletlen puha. Álom :)