DraGee

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Handkonzentrat

Balea Handkonzentrat
2016. december 5.

Nagy csalódás volt ez a krém, pedig annyira bíztam benne, hogy jó lesz :( Szépek az összetevői, itt is jók a vélemények és olcsó is, de... már nagyon régen volt ennyire száraz a kezem, mint most, mióta ezt használom. Utoljára akkor, amikor még csak 2-300 forintos kézkrémeket használtam, amikben nem is akarom tudni, milyen összetevők vannak... Aki hobbiból kenegeti a kezeit, annak biztos elég ennyi hidratálás, de nekem konkrétan majdnem nulla a hatása, pláne mióta ilyen hideg szeles idő van. Sajnálom.

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera
2016. december 4.

Nekem annyira nem jött be, a hatása teljesen átlagosnak mondható. Az illata viszont nagyon fincsi, ezért még a barátom is folyton elcsent belőle :D Végül neki adtam. A márka miatt kap 3 csillagot.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2016. december 4.

Nem hiszem el, hogy senkinek sem irritálja a szemeit! (habár nem olvastam el az összes véleményt) Én nem bánom, hogy nem szuperpigmentált, mert így lehet vele kicsit ügyetlenkedni. Szerintem sajnos elég rendesen potyog, de ennyiért... Most valami kiárusítás volt a Rossmannban, így 830-ért jutottam hozzá, gondoltam, akkor teszek egy próbát... Viszont gyönyörűek a színei. Emlékeztem, hogy mikor legutóbb volt ettől a márkától szemfestékem, azt hittem, kifolyik a szemem, szóval meggondolatlanság volt ezt megvenni, de ennyiért meg sajnáltam volna otthagyni. Remélem, hamar elfogy, mert utána egy jobb márkától szeretnék venni (pl. Essence-t, az sosem irritál).

Update: Lehet, hogy igazából a csillámok miatt fáj a szemem, mert most van egy új Essence szemceruzám, ami csillámos és azt is megérzem... Szóval +1 csillag, mert elég jól használható, ha az ember nem szórja a felét a szemébe. Viszont lehetne benne több szép világos csillámos szín is.