Dree

Regisztráció dátuma: 2013. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Classic Szemránckrém

Helia-D Classic Szemránckrém
2016. október 29.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Valamelyik újságban volt, de mivel még nincs szükségem rá, feleslegesnek tartom a ránctalanítók használatát. Ma "csajos napot" tartottam, ilyenkor mindig a fejemre kenek valami pakolást, és gondoltam ne vesszen kárba, kipróbálom, hátha megelőzöm a ráncaimat :D Az adagoló egy hosszú cső, ami nagyon elegáns, és könnyű kezelést biztosít, meg is örültem neki, de mikor megnyomtam, csak valami átlátszó folyadék jött belőle, majd hiába ráztam, nem állt össze, darabokban jött, és el sem bírtam kenni. A szaga azt hiszem levendulára emlékeztet, de leginkább a nagymamám kencéire.

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2016. február 2.

Szép, hosszú pillákat csinál, alig csomósodik, a kefe tökéletes, és ha éjszakára fent hagyom, sokkal kevésbé roncsol és esik le darabokban, mint a többi (néha megesik, na) :D Valószínűleg nem a világ legjobbja, de hétköznapokra tökéletes.

L'Oreal Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Citrus Balzsamspray

L'Oreal  Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Citrus Balzsamspray
2016. február 2.

Őszintén szólva rózsaszín. És hajápoló. Ezért vettem meg, és mert kellett valami, hogy a (szőkített) hajam fésülése közben ne akarjak inkább kopasz lenni. Ebből az lett, hogy néha ráfújom, mert jó az illata, és kicsit könnyebb kifésülni vele, mint nélküle. De biztosan nem veszem újra.