dsstr1

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2020. augusztus 4.

Nekem sajnos nem jött be. Arcmosás után 1 órával már teljesen zsíros az arcbőröm, mintha meg se mostam volna. Sőt, mintha rosszabb is lenne, mint mielőtt használtam. Az illata engem nem zavar, kicsit gyógyszertáros, emlékeztet 1-2 Clinique termékre. Az állagát viszont kifejezetten nem szeretem. Szerintem egy kicsit nehéz lemosni. Egy olcsóbb és könnyebben beszerezhető drogériás termék számomra többet tud, mint ez az arclemosó. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mivel elég problémás a bőröm, de innen is látszik, hogy nem vagyunk egyformák.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2020. március 12.

Elvileg sötét hajra való, mégis jobban elüt a hajamtól, mintha sima "fehér" szárazsampont használtam volna. Hatása sincs igazán. Borzasztó.

Cien Micellar Water Fresh

Cien Micellar Water Fresh
2020. március 12.

Nekem bevált. Szépen leszedi a sminket. Igaz vízálló termékekkel még nem próbáltam, így arról nem tudok nyilatkozni, de minden mást könnyen eltávolít. Nem csíp, nem hagy ragacsos/fura érzést maga után, ami szerintem elég gyakori a micellás vizeknél. Simán van olyan jó, hanem jobb, mint a Garnieres, Baleás változatok.