Dtenci

Regisztráció dátuma: 2016. december 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 18.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Burberry My Burberry Blush

Burberry My Burberry Blush
2021. augusztus 17.

Őt kaptam egy jeles alkalomra,magamtól nem vettem volna meg,de aztán megszerettem :) Szerintem inkább meleg időre való,hidegben nem annyira jönnek ki a jegyek.A gránátalma az elején tényleg jól érződik,majd inkább a rózsabors,én azt érzem és tapasztalatom szerint Kurkdjian nem sajnálja a parfümökből :) majd jön a jázmin is,viszont én lilaakácot nem érzek.Az őszintét megmondva annyira nem kifinomult illat,mint amit várna az ember lánya egy ekkora Mestertől.
Tartósnak tartós,de nem brutál, 6-7 órát simán kibír.Megadom az 5*.

Giorgio Armani Sí Passione Intense EDP

Giorgio Armani Sí Passione Intense EDP
2021. augusztus 17.

A Passionek között nálam ő a kedvenc.Mindhárom változat megvan,őt elhasználtam egy teljes üveggel.(nem nagyon szoktam:) Télen és kora tavasszal használtam,és szinte mindig érte nyúltam.Irodában sem zavartam senkit,viszont tartós volt,lehet hogy csak én éreztem,de nekem ez éppen elég volt :)
Eléggé gyümölcsösen indít,de nem édesen,kicsit fanyar,és éppen ez az,ami tetszik benne.Ugyanakkor csajos,modern,friss,de egyben bújós is.Eléggé változatos a kicsike :)) nagyon megszerettem.5*****

Guerlain Mon Guerlain Sensuelle EDP

Guerlain Mon Guerlain Sensuelle EDP
2021. augusztus 17.

Csere útján jutottam hozzá egy kedves KM-estől, és nagyon megszerettem.Az Ő ideje is számomra a tavasz-ősz, de nyáron is használom,igaz akkor azért kicsit sok még nekem is :))) olyankor eléggé beédesedik,és a vanilia nyomja elég rendesen.Amúgy a levendula tényleg ad neki egy kis frisseséget.Tartóssága brutál jó,reggel 6-tól este 10-ig simán jelen van.Őt is rengetegen megdícsérték már.... 5*