duchess_g

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

The Body Shop Banános Hajbalzsam

The Body Shop Banános Hajbalzsam
2020. január 17.

Azért vettem meg, mert ,,ikonikus" termék, egyébként eszembe sem jutott volna, mert a boltban visszataszítónak találtam az illatát. Szilikonmentes balzsamot szerettem volna kipróbálni, nekem nem jött be a hatása. Az illata végül használatkor meglepő módon tetszett, tartós is a hajban, bár 2 nap után valahogy inkább büdös, mintsem semleges. Csodát a károsodott hajjal nem fog tenni, talán festetlen hajra lehet ez elegendő. Összességében nem fogom újravenni, mert nem hidratál eléggé, és bár tudom, hogy elvileg ,,rosszabbak" a hajnak, de én visszatérek a szilikonos hajápolókhoz.

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2020. január 17.

Nagyon olajos, alig lehet egyenletesre elkenni és réteget hagy lemosás után az arcon. Nincsenek igazán jó színei sem.

Bourjois Liner Feutre Szemhéjtus

Bourjois Liner Feutre Szemhéjtus
2020. január 17.

Az extra fekete változatát választottam. Nekem annyira nem jött be, pedig kíváncsi voltam rá a sok jó vélemény után. Semmi extrát nem tud, nehézkes vele dolgozni, nekem olyan érzés, hogy úgy fog, mint egy filctoll a papíron. Pár használat után olyan, mintha kifogyóban lenne máris. A szememet is irritálta. Viselés során elkenődik, de lemosni alig lehet, fekete foltot hagy a szemkörnyéken, ami még másnap is látszik. Megbántam, hogy megvettem.