dudasdzsenifer

Regisztráció dátuma: 2018. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Farmasi 7 az 1-ben BB Krém

Farmasi 7 az 1-ben BB Krém
2020. július 5.

Az én világos, és pattanásos bőrömre teljesen jó . Megfelelően eloszlik, egységesebb bőrképet ad. Nem kell sokat használni belőle így sokáig kitart. Nem tömíti el a pórusokat, nem hagy zsíros érzetet sem. Én nagyon szeretem 🥰

Nature Box Kókusz Hajbalzsam

Nature Box Kókusz Hajbalzsam
2019. április 2.

Nagyon megtetszett az illata így gondoltam megér egy próbát. Hát sajnos csalódnom kellett,pedig annyira szerettem volna hogy jó legyen.😔
A hajvégeim szárazabbak lettek és elkezdtek töredezni is. Hajmosás után a kifésülést sem könnyítette meg, sőt szerintem nehezebben is ment tőle. Próbáltam tovább fenthagyni,vagy kicsit többet használni de sajnos úgy sem lett sokkal jobb. Így ez az én vékony szálú hajamra nézve csak 1csillag.😔

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2019. április 2.

Imádom!
A vékony szálú festett hajammal mindig nagy gond volt a megfelelő balzsam kiválasztása. Nem rég nature box balzsamot próbáltam ami mintha csak szárította volna a hajamat,alig tudtam kifésülni utána,jobban el kezdett töredezni a hajvégem is.
Na de ez valami csodát tett a hajammal! Imádom az illatát a következő hajmosás előtt is érzem 😍 Könnyen kifésülhető és puha lett tőle a hajam és nem hagy zsíros érzetet sem. Mindenképp 5 csillag 🌟