Duende

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Missha Time Revolution Night Repair Probio Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Probio Ampoule
2019. május 7.

Úristen...! Most vettem észre, hogy erről még senki sem írt véleményt.. nem is értem... :) biztos mindenki betárazott a borabitból, így a probio még nem került elő a polcokról :)

Ez az első night repair termékem (így a 30 küszöbén, nem tudtam tovább halogatni), de a csomagolástól rögtön elájultam: igényes üvegben érkezik, az állaga könnyed, enyhén sárgás színű, kellenes minimál illetú termék. Az arca felvíve egyből beszívódik, a krémet felkenve sem válik ragacsossá. Másnapra puha a bőröm, az akne után visszamaradt piros foltok csökkennek. Imádom. Must have darab. Nem is értem, hogyan éltem eddig nélküle

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2019. április 23.

IMÁDOM!!! Igaz, még nem él velem túl rég óta, de egy este alatt csökkenti a pattanások méretét, lehúzza a pirosságot, pihe-puha a bőröm tőle. Újabb pattanásokat nem okoz.
Tökéletesen illik az arcápolási rutinba (este: sminklemosás, géles arctisztítás, micellás esetleges még fennmaradt smink eltávolítása, BENTON TONER, esszencia, krém. reggel: micellás arctisztítás, sima vizes arcmosás, BENTON TONER, hidratáló, fényvédő)

Valaki korábban azt írta, hogy azért nem elégedett a tonerrel, mert nem hozza le a smink maradékát. Ezt így hirtelen nem tudtam értelmezni, hiszen nem a smink eltávolítása a koreai tonikok dolga....

Ha elfogy a flakon, visszajövök update-elni.

UPDATE:
Most vettem észre, hogy nem jöttem vissza update-elni :) Azóta már a 3. tonerem használom, jelenleg ez a 2. a sorban, az első egy zöld teás toner, ami sokkal jobban illik a bőrömhöz, dúl a szerelem ezerrel. Lehet, hogy később újraveszem, de ahhoz meg kell törnie a szerelemnek :D

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum
2019. április 23.

A márka sárga MAP szérumával egyidőben kezdtem el használni, eleinte 2 naponta, utána naponta. Sajnos 1 hónap után le kellett álljak vele, kétnaponta gyakrabb használatra nem szereti az arcom, apró piros foltok jelennek meg a bőrömön. Ez az első retinolos szérumom, így összehasonlítási alapom nincsen, de már megvan a következő is (Artnaturals), alig várom, hogy ez elfogyjon és kipróbáljam a másikat.
Túlárazottnak tartom, oké, azt elhiszem és látom, hogy számos hatóanyag van ebben a szérumban, kvázi egy hidratáló elég fölé és kész, de én és a bőröm is jobban szereti a minimál összetevős, rétegzésen alapuló rutin termékeit. Nem fogom újravenni, van számos jó, kedvezőbb áru termék is a piacon.

1 ÖSSZETEVŐ