Duli

Regisztráció dátuma: 2016. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2016. augusztus 1.

Nemrégen kezdtem el használni, kb. egy hónapja, de máris javulást tapasztalok.Egy uncsi hajfestéktől hónapok óta hullott a hajam, a tv-reklámban láttam ezt a sampont, gondoltam kipróbálom. Nagyon jó hatással van a hajamra, egyre kevesebb hajszál hullik ki, sok babahajam nő, szép sötét színűek. (Egyébként már eléggé őszülök) Előtte megmosom egy sima általános samponnal, hogy a szennyeződést eltávolítsam, azután habosítom fel a hajamat ezzel (nagyon kicsi mennyiség kell belőle, mert istenien habzik) Rajtahagyom kb. öt percig, utána öblítés, és balzsamozás. Nagyon jó friss érzés, szinte a hajam is fellélegzik a mosás után. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A férfias illat nem zavar, hamar elillan száradás után. Jó pár hónapig biztosan ezt fogom használni!

Alfaparf Evolution Hci Hajfesték

Alfaparf Evolution Hci Hajfesték
2016. július 29.

Egy éves használat után, kijelenthetem... nagy csalódás! Méghogy ez professzionális hajfesték? Nevetséges! Szőkés hajamat szerettem volna hamvas világosbarnára festeni, de ennyi szenvedés után sem sikerült elérnem a kívánt színt. Az ősz hajszálakat egyáltalán nem fogja be, a 3. mosás után teljesen lekopik, mintha nem is lett volna festve. Piszokul szárít, törik, hullik tőle a haj! Nem győzöm vágatni, mindenféle termékekkel helyrehozni.Ennél még az olcsó Kallos hajfesték is százszor jobb, legalább nem hullik ki az ember haja, és nem teszi ennyire tönkre. A fodrászom aki többségében ezt a festéket használja, csodálkozik, hogy nagyon sok vendége panaszkodik hajhullásról! Viszlát alfaparf, soha többet!