Dulifuli23

Regisztráció dátuma: 2019. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2019. december 25.

Könnyű textúra, finom, púderes illat. Újravevős, az egész család szereti, főleg az ősz és hideg közeledtével. Száraz, ekcémára hajlamos a bőröm főleg a karomon. Testápolót nehezen viselem a bőrömön, így olyan tusfürdőt kerestem ami táplál is.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. december 25.

Sajnos nem mindig sikerül hajmosás után teljesen száraz hajjal az utcára lépni, ami csúnya korpásodást eredményez, illetve PCO miatt nagyon zsirosodik a fejbőröm. Számomra ez a sampon szinte csodát tett. Lassan egy éve, hogy nem volt korpás a hajam, illetve a textúrája is teljesen megváltozik ha ezzel mosom. Az amúgy göndör, seprűs hajam puha, fényes lesz!! A zsírosodást sajnos csak enyhén csökkenti, de mióta tudom az okát, hogy hormonális, nem várom már egyik sampontól sem a csodát:)

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2019. december 25.

Nagyon elégedett voltam vele, nem kenődik, szépen szétválasztja és dúsítja a pilláimat. Számomra nála csak egy jobb létezik, a híres Hypnose akit alkalmakra használok. Felváltva használom a kettőt, ő a hétköznapokra tökéletes. És ha Mihalik Enikő is őt használja, tényleg tudhat valamit:)