Durcimokus

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Joanna Naturia Epres Testradír

Joanna Naturia Epres Testradír
2016. március 22.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer. = ezt így csak utólag láttam meg... Nos, mindenesetre furcsa. A szemcséi szép nagyok és kellemesen dörzsölnek, fürdés után felfrissül az arcom szennyeződésmentesen! kedvelhető termék, de nem vennék újra belőle, az illatán érződik a műeper. :D

ui: kivörösödik tőle a bőröm...

Ilcsi ROZI Liposzómás Gél

Ilcsi ROZI Liposzómás Gél
2016. január 20.

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peelinggel és Ilcsi Esemény Előtti Pakolással használtam együtt, 3-4 naponta, és végigcsináltam a kúrát. A mitesszerek nagyon a felszínre jöttek, eleinte csúnya is lett, meg másik nap szokott nagyon feljönni a dolog. kb. 9-szer használtam az esemény előtti pakolás után gézt raktunk rá, és úgy száradt 40-45 percig, utána leszedtem a maszkot, lemostam, és bekentem vékonyan a géllel. :)
Maradt még néhány mitesszer, de azokat könnyű kinyomkodni, illetve reggel és este használok micellás vizet. Így egyre vékonyabb a felső réteg.

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás
2016. január 20.

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peelinggel és a Ilcsi ROZI Liposzómás Géllel használtam együtt, 3-4 naponta, és végigcsináltam a kúrát. A mitesszerek nagyon a felszínre jöttek, eleinte csúnya is lett, meg másik nap szokott nagyon feljönni a dolog. kb. 9-szer használtam az esemény előtti pakolás után gézt raktunk rá, és úgy száradt 40-45 percig, utána leszedtem a maszkot, lemostam, és bekentem vékonyan a Rozi géllel. :)