Dusinko

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2018. június 15.

a kedvencem lett nagyon gyorsan, pedig nem gondoltam hogy szeretni fogom. eleg suru krem, 1 pumpa boven eleg az egesz arcra, nagyon szeped fed egy kozepes fedesu alapozohoz hasonlitanam. szaraz borueknek kifejezetten ajanlom, nagyon szepen hidratal es fed. az oregedesgatlo teljesitmenyerol nem tudok mit mondani, ilyet nem tapasztaltam. az 50es fenyvedo faktor szuper, de emiatt sajnos hajlamos eltomiteni a porusokat igy hetente 3x szuneteltetni kell a hasznalatat. mindig ezzel utazom, ami szerintem nagyon sokat elmond hiszen utazasra olyan termekeket visz az ember amiben 100% megbizik. en nem hasznalok ala primert, csak egy hidratalo kremet es igy is nagyon tartos, egybeolvad a borrel, a legforrobb nyari napot is kibirja, telen pedig kifejezetten jo a hidratalo hatas miatt.

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2018. március 23.

nagyon elegedett vagyok ezzel a spirallal, szepen szetvalasztja a pillakat, nem pereg le. nekem kicsit keves festeket visz fel, es tobb retegben mar csomosodik.
Egyertelmuen a Too Faced Better than sex szempillaspiral masolata, nekem egy kicsit jobban is tetszik annal, ugyhogy ezentul ezt fogom venni a too faced helyett. Arban jobban megeri es teljesitmenyben is szinte teljesen ugyanaz.

Bobbi Brown Eye Opening Mascara

Bobbi Brown Eye Opening Mascara
2018. március 23.

kedvenc szempillaspiralom. a teljesitmenye nagyban fugg a sajat pillaidtol, nekem nagyon szepen gondoriti es egyesz nap gondoren tartja a pillakat, tenyleg kinyitja a szemem. nagyon szep fekete a festek, tartos es nem pereg le a nap folyaman.
az egyetlen hibaja talan hogy nem nagyon valasztja szet a szempillakat, de en a felvitel elott hasznalok egy masikat kifejezetten erre es a ketto egyutt csodalatosan dolgozik.
szerintem megeri az arat, tobbszor is ujra vettem, nem talaltam drogerias megfelelojet