dvivcsi3

Regisztráció dátuma: 2016. március 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

IsaDora Nude Sensation Fluid Alapozó

IsaDora Nude Sensation Fluid Alapozó
2016. május 13.

Elkepesztoen szomoru es csalodott vagyok! :( a napokban szereztem be ezt az alapozot joy kuponnal, igy 6800 volt kb. Szerettem volna mar regen egy markasabb es dragabb alapozot, abban remenykedve hogy tartos lesz minimum 8oran at es nem fog tocsogni a fejem a zsirban.. Ennek ellenere: amikor felvittem az alapozot gyorsan kellett eldolgozni(oke) szep a szine es a fedese, kb 2-3oraig.. DE utana kopas ezerrel, zsiros bor (ami a halalom) szoval en nagyon csalodott vagyok, pedig annyira remenykedtem benne hogy o lesz az, de nem😔 mar honapok ota keresem a tokeletes alapozot a zsiros es tag porusu boromre de egyszeruen csak dobalom ki a penzeket az ablakon, hiaba mezek utanuk.. Az astor mattitude hd sz egyetlen amivel eddig meg vagyok elegedve nagyjabol! Valaki szabaditson meg egy NUDE SUN arnyalattol(1x hasznalt) 6500ert viheto!

Swiss-O-Par Spa Hajpakolás Argánolajjal

Swiss-O-Par Spa Hajpakolás Argánolajjal
2016. március 14.

Elso hasznalat utani tapasztalatom: konnyebben kifesulheto haj, puhabb, vasalas utan fenyesebb, illata nem sok van, viszont mikor fogdosom a hajam kicsit ragacsos marad a kezem, pedig rendesen kimostam a hajambol a pakolast. Ennyi penzert meg vagyok vele elegedve:)

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam
2016. március 10.

Hajtovekre nem ajanlatos kenni annak akinek konnyen zsirosodik a haja! Kellemes az illata, szeretem. Viszont annyira nem muvelt csodat a hajammal.