dvoros

Regisztráció dátuma: 2013. június 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. június 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Mangós Kézfertőtlenítő

The Body Shop Mangós Kézfertőtlenítő
2013. szeptember 24.

Végre egy kézfertőtlenítő, aminek nincs fertőtlenítő szaga, hanem finom, kellemes gyümölcsös illata. :) Mangós a kedvenc, mert nem túl erős az illat, viszont tiszta érzetet biztosít egészen hosszú időre. Rendkívül praktikus, pici üveg, jól záródik és kevés is elég belőle.

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2013. szeptember 19.

Egy teljes napig szuper lakk. Jó ecset, szépen felvihető, szép árnyalatok, de az előző hozzászólásokkal ellentétben nekem nem tartós, már a második nap lepattog a köröm tetejénél, pedig két rétegben kenem. Igaz, hogy számítógéppel dolgozom, sokat írok, tehát igénybe van véve, de azért más, hasonló kategóriás lakkok jobban bírják. Fedőlakkal még nem próbáltam, de fogom. A színe, állaga, ecsete és könnyű kezelhetősége miatt 4 csillag, meg azért, mert van, hogy egy-kétnaponta új színt kenek fel, így egész jól megvagyok vele még így is, de ennek ellenére mégsem fogom újravenni.

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír
2013. szeptember 19.

Egészen meglepő élmény, amikor egy kozmetikum marketingszövege teljesül. Tartós stresszkezelésre ugyan nem alkalmas, de egy-egy esti arctisztítás után figyelemreméltóan tiszta érzetet hagy maga után, olyat, ami ideig-óráig (vagy talán inkább csak hosszú percekig) valóban egészen nyugtató hatású. A tiszta érzet mellett pedig érezhetően simábbá teszi a bőrfelszínt.
Barátom vette magának, de kettőnk közül inkább én használom, le is cseréltem rá az eddig használt Vichy Tri-active Cleanser arctisztító bőrradíromat. Az a tapasztalatom ,hogy többet tud, mint a Vichy termék, legalábbis az én bőrömnek mindenképpen jobb. Szeretem a zöldteaás uborka illatát is, üdítő, kellemes, mint az egész termék. Jár az 5 csillag.