dyta_93

Regisztráció dátuma: 2012. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték
2013. december 2.

éppen a valódi világos barna (600)-al ülök a fejemen, mikor szembesülve a véleményekkel kb 20 perc hatóidő után felugrottam és gyorsan le is mostam, ugyanis festett sötétbarna hajamat alig vártam h kikopjon annyit h ha ezt a festéket rákenem, kb. középbarna hajam legyen vörös beütés nélkül! Ugyanis a doboz hátulján az van a képen h sötétbarna hajból is világosabbat csinál. Rettegtem h feketére fogja a hajam leöblítés után kimostam 2x és a színvédő balzsamot se raktam rá gondoltam ezt a színt nekem nem kell megőrizni :D nagy elkeseredve megszárítottam a hajam és azt kell mondjam barna lettem nincs pánik de még így is jóval sötétebb mint a dobozon látható szín. A 3 csillag azért jár mert derékig érő hajamra egy doboz is elég volt, valamint egyedül gond nélkül fel tudtam vinni. Remélem még jó sokat fog kopni!!

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj
2013. október 21.

4 hónapja használom és nagyon szeretem :) van hogy naponta többször is teszek a hajam végére egy pumpálásnyi bőven elég (amennyi van az üvegben még így is évekig kitart) egyáltalán nem zsírosít és az eredmény illatos, puha fényes haj :) eddig csak száraz hajon próbáltam így nedves haj esetén nem tudok nyilatkozni róla

Avon Naturals 2in1 Mangó és Gyömbér Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra

Avon Naturals 2in1 Mangó és Gyömbér Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra
2013. szeptember 28.

Nagy lelkességemben megvettem az XXL-es kiszerelést de hatalmasat csalódtam benne :( Elnehezítette a hajam, se nem volt fényes, se nem puha..samponnál még ilyet nem tapasztaltam, de egy napot nem bírt ki a hajam, és moshattam újra pedig normál esetben csak heti 2x szoktam hajat mosni. Hamar megváltam tőle. Bár az illata nem vészes, de összességében nem ér két csillagot!