dzsenci09

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2018. december 9.

Legjobb! Nekem általában kicsit őszesre van színezve a hajam és ez a sampon tudja a legjobban szinten tartani az eredeti szint. Én frissen festett szőkén is próbáltam,akkor viszont előfordult néha,hogy egy-egy tincsemet jobban befogta,mint kellett volna,de mivel szeretem az extrém színeket,így nem riasztott el! Egyszerűen imádom! Viszont kétségtelen,hogy kicsit szárít, így Én minden hajmosás után használok egy kis pakolást mellé! De ettől függetlenül, jár az 5*

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2018. november 25.

Erről a termékről jót és rosszat is olvastam bőven. A patikus ajánlotta, véleményeket csak a megvétel után olvastam.
Naponta több csomó hajam hullott ki. Nagyon megijedtem,hisz nem tudtam mi okozza. Mindent kipróbáltam,de semmi nem segített! Majd jött ez a csodaszer! Naponta 1 darázsét szedtem,de 4 nap után(!!!) már nem hullott csomókban a hajam! További szedés után,millió babahajam lett, és a hajhullásom gyakorlatilag a nullára csökkent! Összességében Én ha tudnék 10 csillagot adnék neki! A legjobb hajhullásra! Bátran ajánlom!

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2018. november 25.

Nagyon sok parfümöt próbáltam már! Ezt ajándékba kaptam, de első szippantásra szerelem volt és rájöttem,hogy végig ezt az illatot kerestem minden parfümben. Télre-nyárra egyaránt tudom ajánlani! Tipikus magassarkús női illat! :) plusz pont,hogy nagyon tartós!