dzsuz

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan
2020. április 12.

kombinalt borre vettem, az orcam nagyon konnyen kiszarad, illetve az orrom vagy hamlik a kiszaradastol, vagy nagyon zsirosodik. nos ettol a szappantol konkretan pereg le a borom :( alkalmankent hasznalom, nagyon kicsi mennyisegben, de tobbnapi folyamatos gazdag hidratalas kell, hogy kezelje a kiszaradast. szerintem egyaltalan nem valo szaraz borre, inkabb erosen zsirosodora mukodhet, azt is csak nyaron :/ mindennapi arctisztitasra meg aztan foleg nem alkalmas

Colgate Max White Expert White Fogkrém

Colgate Max White Expert White Fogkrém
2015. december 12.

a dm kedvencek dobozban lapult es nagyon nagyion szeretem! :) a feherito hatasarol meg nem tudok nyilatkozni, mivel meg rovid ideje hasznalom, es mellette mas termeket is hasznalok :) nagyon meg vagyok vele elegedve! egesz nap hihetetlenul sima a fogaim felszine, ugy erzem egyaltalan nem marad rajta lepedek a nap folyaman. hihetetlenul tiszta erzetem van egesz nap! az ize visszafogottan mentolos, egyaltalan nem marja a szamat :-) egy apro borsonyi mennyiseg is eleg belole, szuperjol habzik. ha a feherito hatasa is meglesz akkor 5* :) igy egyelore az ara miatt megkapja a 4*ot :)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2015. január 16.

Nekem extra száraz, pattanásos bőröm van tág pórusokkal, viszont az orrom nagyon gyorsan zsírosodik, ezért döntöttem emellett a BB krém mellett, a dm-ben most 1300Ft volt.
Én úgy használtam, hogy alaposan bekentem az arcom gyorsan felszívódó krémmel, és amikor a 3/4-ede beszívódott akkor egy borsónyi mennyiséget pöttyözve felvittem, majd simán az ujjaimmal eldolgoztam, így tökéletesen lehetett. A szemem alatti (vas hiányból fakadó) sötét karikákat pont annyira halványította, hogy egy pici korrektorral már tökéletes az összkép :) Megszokásból a szem alatti részre és az orromra nyomkodva felvittem egy kis púdert és kész. A light árnyalat az olyan sárgás bőrűeknek áll jól mint én. Egy csöppet sötét csak nekem , amit nem bánok, mert télen egy leheletnyi púderrel lehet tökéletesíteni, nyáron viszont jó lesz önmagában is :) Megelőlegezem az 5*-ot, ha változás van update-elek :)