e.inci007

Regisztráció dátuma: 2014. március 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Herbals Energizáló Nappali Arckrém

Himalaya Herbals Energizáló Nappali Arckrém
2019. március 28.

Az előző változatot nagyon szerettem, jól hidratált, smink alá is használtam. Újra vettem, de nem kellett volna! Ez egy krajcárt sem ér! Nemhogy hidratálna, hanem felkenés után csíp, pirosodik a bőröm és pár nap után elkezdett hámlani, pici apró bőr darabkák jelenetek meg az arcomon. Az éjszakai változata sem jobb! Kuka!

Himalaya Herbals Energizáló Nappali Krém

Himalaya Herbals Energizáló Nappali Krém
2019. március 28.

Ezt a változatát nagyon szerettem! Jól hidratált, nagyon jó volt smink alá is! Újra vettem ... Nem kellett volna! Az új változata katasztrófa! Nem hogy hidratálja, hanem kiszárítja a bőrömet és elkezdett foltokban hámlani tőle az arcom. Felkenés után közvetlenül pirosodik a bőröm és picit csíp is. Az 5 csillag a fenti, képen lévő változatnak jár!

Coastal Scents 22 Darabos Ecsetkészlet

Coastal Scents 22 Darabos Ecsetkészlet
2014. május 18.

Leszögezném, hogy eddig még nem használtam ecseteket, ezek az első ecseteim. Mostmár használom őket vagy 3 hónapja, igy már nyugodtabban alkothatok róla véleményt. Mondjuk újat nem tudok mondani az előttem szólókhoz képest. Egy jó kis pirositó ecset tényleg elkellt volna ebbe a szettbe. A három ferde ecset tényleg sok, viszont álltalában kettőt használok is belőle. Alapnak tényleg nagyon jó ez a készlet, de ha valaki jobban bele merül a sminkelés világába, akkor rövidesen bőviteni fogja a készletét. A lényeg: ennyi pénzért ilyen minőség totál megéri! Én a cég weboldaláról rendeltem.