e.m.e.s.e

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Pai Skincare Middlemist Seven

Pai Skincare Middlemist Seven
2024. január 10.

Utazáshoz ennek a lemosónak a travel size verzióját dobtam be a bőröndömbe, és végül olyan jól működött sminklemosóként is, hogy a szintén mini Lancôme Bi-Facil szemfestéklemosóra egyáltalán nem volt végül szükség.

Nem sajnálva a mennyiséget egy fél diónyi adag tökéletesen levitt mindent - igaz, a hőségre és a vízpartra tekintettel tusvonalat egyik nap sem húztam, tehát kevesebb sminkkel kellett megbirkóznia.

Annak ellenére, hogy a zsíros bőröm nem igényli azt a fajta kíméletességet, amit ez a lemosó nyújt, remekül viselte a krémes formulát, nem pattogzott ki tőle. A szemeimet pedig egyáltalán nem csípte, nem okozott homályos látást, pedig a szemeim igazán érzékenyek, és nem is kifejezetten szemre való termékről beszélünk.

Bőrtípusomnak megfelelően a habzó lemosókat preferálom, de az érzékeny bőrüek biztosan imádnák ezt a terméket, én magam pedig örülök annak, hogy egy PAI rendelésemhez kaptam ajándékba egy mini verziót, ami 10 nap alatt remekül szolgált egyedüli sok az egyben lemosóként. :)

Pai Skincare Light Work Rosehip Cleansing Oil

Pai Skincare Light Work Rosehip Cleansing Oil
2023. december 2.

Lassan 7-8 éve a Decléor micellás olaj elkötelezett rajongója vagyok, de egyre nehezebb (és drágább) beszerezni, így kerestem egy könnyebben elérhető alternatívát.

Az elmúlt években volt már olyan sminkeltávolító olaj a birtokomban, amit szerettem és felváltva használtam a Decléorral, aminek minden cseppje arany :) (https://kremmania.hu/kremek/clinique-take-the-day-off-cleansing-balm és https://kremmania.hu/kremek/caudalie-make-up-removing-cleansing-oil), de egy ideje szemezgetek a PAI márkával, így végre berendeltem tőlük ezt-azt. :)

Megsirattam a Decléor utolsó cseppjeit, majd kíváncsian felbontottam a PAI olaját.

Elsőre szomorú voltam, mert nagyon nagy váltásnak éreztem a Decléorhoz képest, de néhány használat alatt kitapasztaltam, hogy mi a technikája.

Azóta ugyan még gondolok a Decléorra, de nagyon szívesen találkozom a PAI olajával is esténként. :)

Rendkívül egyszerűen, gyorsan és maradéktalanul távolítja el a szemsminket, anélkül, hogy irritálná, csípné a szemeimet, vagy homályos látást okozna.
Az illata pedig mesés, imádom!

Örülök, hogy megvásároltam, és ugyan ez sem olcsó (sőt, utánaszámolva, még drágább is, mint a Decléor), a márka filozófiája nagyon szimpatikus, a termékek csomagolása, külleme kellemes a szemnek, a beszerezhetőséggel pedig egyáltalán nincs gond.

Clinique Extra Gentle Cleansing Foam

Clinique Extra Gentle Cleansing Foam
2023. november 1.

Az itthoni Clinique szaküzletek nem forgalmazzák, de külföldről, illetve online webáruházakból beszerezhető.

Halovány 4 csillag.

Alapvetően nincs vele különösebb gond, az ígéretéhez híven valóban extrán kíméletes. Lustább estéken biztonsággal használható szemkörnyéken a szemfesték eltávolítására is, sehol egyetlen irritáció, csípő érzés. Egyáltalán nem szárít.

Az 5. csillaghoz viszont ennél több kellene.
Egyrészt, számomra túlságosan folyós az állaga. Az a krémes, bársonyos hab, amit a leírás ígér, valójában nem tartja hab állagát, szétfolydogál a kézben.
Másrészt, tudom, tudom, hogy az illatanyagokkal óvatosan kellene bánni, és összességében kedvelem a Clinique (illatmentes!) márkát, de ennek a lemosónak a Blackhead bőrradírhoz (https://kremmania.hu/kremek/clinique-blackhead-solutions-7-day-deep-pore-cleanse-scrub) hasonlóan van egy számomra kellemetlen, enyhén szúrós szaga.

Nem venném újra.

29 ÖSSZETEVŐ