e.m.e.s.e

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Klorane Sivatagi Datolya Leave-In Cream

Klorane Sivatagi Datolya Leave-In Cream
2021. november 27.

Ritkán használom, mert alapvetően jó állapotban van a hajam - nem festetem, hajszárítóval pedig csak hetente 1-2x találkozik -, de akármikor szükségét érzem egy kis plusz hidratálásnak, egy 5 Ft-osnyi mennyiség másnapra orvosolja a hajvégek szárazságát.

Lassan 10 éve használok Klorane termékeket, szilikonmentes kategóriában szerintem az egyik legjobb márka, szuper lenne, ha a magyar patikákban is lehetne találkozni a termékkínálatukkal.

Klorane Kamilla Kondicionáló

Klorane Kamilla Kondicionáló
2021. október 31.

Ahogy nézem, 2015-ben töltöttem fel a terméket, megdöbbentő, hogy azóta egy értékelés sem érkezett rá. Külföldön a Klorane egy rendkívül népszerű márka, a patikákban gyakran találkozni a termékeikkel.

Az elmúlt tíz évben ha egy tucat Klorane terméket nem próbáltam ki, akkor egyet sem. Nagyon kedvelem őket. Bár sampon téren lehorgonyoztam a Biodermánál (a Nodé fluid az egyetlen sampon, ami maradéktalanul kompatibilis az érzékeny fejbőrömmel), ha szárazsampon, akkor csak és kizárólag Klorane, illetve a balzsamok közül is jó néhányat kipróbáltam. A mangóvajas az egyetlen, amit folyamatosan újra- és újravásárolok, de a kamillásról sem tudok rosszat írni. A mangós jobban táplál, illetve, az illatát is jobban kedvelem. Nagyjából ennyi. :)

Megjegyzés egy:
A 2015-ben feltöltött INCI már nem aktuális, az összetétel azóta szilikonmentes.

Megjegyzés kettő:
Vékonyszálú, jó minőségű, puha, festetlen a hajam, ezt érdemes figyelembe venni. Száraz, vegykezelt hajrá szerintem kevés lenne.

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk
2021. október 30.

Nagyjából 10 éve használom az aerosol verziót, de a környezettudatosság jegyében örömmel próbáltam ki a propán- és butánmentes változatot.

Őszintén drukkoltam a mentes verzónak, de sajnos
- az adagoló sokkal több port juttat a hajamra, így nehezebb annak eldolgozása, ezáltal szárazabb a hajam tapintása, a végeredmény pedig túl matt,
- a 7-es színmélységű hajam a színezett verziót preferálja.

Végtelenül sajnálom, de maradok a színezett spray-nél. (https://kremmania.hu/kremek/klorane-szaraz-sampon-barna-es-sotet-arnyalatu-hajra)

29 ÖSSZETEVŐ

Carum Carvi (Caraway) Seed Oil EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott