e.m.e.s.e

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Clinique Pop Lip Colour + Primer Rúzs

Clinique Pop Lip Colour + Primer Rúzs
2021. június 9.

Nem vagyok nagy rúzs expert, úgyhogy nem az én véleményem a legfontosabb, de ez a rúzs egy csoda. :)
Egyáltalán nem szárít, és ugyan nem tartós, de olyan szép fokozatosan kopik, hogy ezt is megbocsátom.
Sokáig nem tudtam mit kezdeni azzal, ha az ajándékakciós Clinique neszeszerben egy rúzs is lapult, de most már alig várom, hogy jöjjön a következő árnyalatú darabom. :)

L'Oreal Professionnel Source Essentielle Daily Detangling Cream

L'Oreal Professionnel Source Essentielle Daily Detangling Cream
2021. június 6.

Nem rossz, de nem is annyira jó, hogy újravegyem.

Alapvetően az én gyorsan zsírosodó és lelapulásra hajlamos, de kifejezetten jó állapotú (fényes, puha, közepesen törékeny) hajam nem igényel intenzív hidratálást, ezért akár még jól ki is jöhetnénk (száraz hajra szerintem kevés lenne a hidratáló hatása), de úgy érzem, hogy jobban elnehezíti a hajam, mint más szilikonmentes balzsamok.

Továbbra is azt gondolom, a Bioderma Nodé (https://kremmania.hu/kremek/bioderma-node-a-nyugtato-hajkondicionalo-maszk) volt a best, továbbra sem dolgoztam fel, hogy kivonták a forgalomból. :D
Amíg nem találok jobbat, maradok a mangóvajas Klorane balzsamnál (https://kremmania.hu/kremek/klorane-mango-kondicionalo).

Erborian Black Cleansing Oil Detoxikáló Tisztító Olaj

Erborian Black Cleansing Oil Detoxikáló Tisztító Olaj
2021. május 29.

A forgalomból kivont Clinique kedvencem (https://kremmania.hu/kremek/clinique-city-block-purifying-charcoal-cleansing-gel) helyett kerestem egy charcoalt tartalmazó alternatívát. Azt leszámítva, hogy a Clinique illatmentes, az Erborian viszont erősen illatosított, az állaguk, a habzásuk és a mélytisztító hatásuk is hasonló. Az érzékeny bőrömmel abszolút kompatibilis, pihe-puha utána az arcom, úgyhogy - bár a Clinique-et nem pótolja - összességében elégedett vagyok a termékkel.

29 ÖSSZETEVŐ

Carum Carvi (Caraway) Seed Oil EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott