e13

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Kell a púder! Szemhéjpúder

Kell a púder! Szemhéjpúder
2015. július 10.

Mesés színek, hatalmas választék, kiváló minőség! Csak jókat tudok mondani ezekről az ásványi szemhéjporokról. Púder pénteken ismertem meg a termékeket, azóta a szívem csücskei, szinte minden nap őket használom. Első körben a Gladly-t, Tan-t és Lucky Me-t szereztem be, illetve pirosítóból a Peach-et, de szeretném még bővíteni a készletet. A púder pénteket mindenkinek csak ajánlani tudom, Gabi egy tündér!!! :) A termékeket ki tudjátok próbálni, de előre szólok, a sok csodás szín közül nagyon nehéz lesz választani, én legszívesebben az összeset hazavittem volna. Egyértelműen 5* ;)

Soins Ekcéma Krém

Soins Ekcéma Krém
2015. június 1.

Nagyon megszerettem! 5-6 nap alatt rendbe hozta a több helyen gyulladt, ekcémás bőrt a kezemen. Nagyon sok mindent kipróbáltam már ekcémára, eddig ez hozott látható eredményt a szteroidos krémeken kívül. Egy nap többször is használom, éjszakára pedig jó vastagon bekenem vele a kezem. Nekem kb 5-10 perc kell, hogy rendesen beszívja a bőröm és ne legyen olajos, viszketésre is csak ajánlani tudom. :)

Clinique Chubby Stick Intense

Clinique Chubby Stick Intense
2015. január 16.

Nekem Two Ton Tomato árnyalatban van és imádom! Gyönyörű piros, hidratál és egyenletesen kopik. Csak ajánlani tudom mindenkinek.