Easy Come Easy Go

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2020. július 5.

Nekem egyáltalán nem jött be.. Az essence-s vízálló szemhéjtus tartósságban és pigmentáltságban is messze leveri.. Arról nem is beszélve, hogy nekem borzalmasan nehéz vele dolgogni. Próbáltam más ecsettel is felvinni, de vagy túl sok vagy túl kevés anyagot vesz fel az ecset. Mindenesetre nem dobtam ki még, néha ha ráérek és alkotó kedvemben leszek talán megpróbálkozok vele, de az fix hogy a reggeli '10 perc alatt feldobok egy sminket' rutint lehetetlen végrehatani ezzel.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2020. július 4.

Már hónapok óta ezt az alapozót használom, eddig még 1x kellett újravennem, nagyon sokáig elég, pont annyira fed, amennyire kell, és nincs az a kellemetlen érzet az arcomon, ami sok alapozónál. Jól el lehet dolgozni, nem csillan át nap végére sem.

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon
2020. április 13.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékcsaláddal kapcsolatban. Beszaladtam a drogériába, le volt akciózva félárra a balzsammal együtt, fogtam megvettem, nem gondolkodtam. Amikor kipróbáltam, az első, ami nagyon rosszul esett: a szaga!!!! Te jó ég, csak szerintem van olcsó hajfesték szaga? Nagyon irritáló, annyira megbántam, hogy nem szaglásztam meg a boltban, de tanultam az esetből. Nekem nem hagy semmi ragacsos érzetet a hajamon, szépen felhabzik és ki tudom öblíteni, de semmi extra. Frissen mosva szép fényes, könnyen fésülhető, de harmadnap már nem tudom leengedve hagyni a hajam. Egyébként is gyorsan zsírosodik, ezt nem tudom a sampon hibái közé sorolni.