Easy Come Easy Go

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém
2018. február 15.

Nagyon jó kis kézkrém, szépen ápolja a kezemet, a csomagolása pedig nagyon praktikus, a legkisebb táskában is elfér. Az illata pedig a már megszokott és ellenállhatatlan Bourbon Vanília.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2018. február 15.

A héten beugrottam az Yves Rocher üzletbe, ahol kerestem a régi csomagolásban lévő változatát, és először azt hittem, teljesen megszüntették. Majd az eladó mutatta meg, hogy mostmár új csomagolásban van, így meg is vettem. Szerintem sokkal intenzívebb kávéillatot is kapott, egyszerűen mennyei, reggelente ezzel fürödni olyan, mintha meginnék 3 csésze kávét! 😂 Isteni, és egyáltalán nem szárítja a bőrömet sem. 5* természetesen.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. február 13.

A Notinoról rendeltem egy parfümöt, és termékmintában volt ez az alapozó hozzá, a 120-as árnyalat. Gondoltam merész leszek, kipróbálom milyen. Előtte direkt megnéztem az itteni véleményeket, és nem örültem a 3,5 csillagos értékelésnek, de gyerekek, ez valami fantasztikus! Másnap már szaladtam is a drogériába megvenni, a 120-as árnyalata tökéletesen illeszkedett az arcom színéhez, és isteni érzés, olyan, mintha nem leneáne rajtam semmi, de mégis egyenletesebbé teszi az arcbőrömet. Nekem 5*!!!