Ebaba26

Regisztráció dátuma: 2019. január 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RdeL Young Holo Nails Körömlakk

RdeL Young Holo Nails Körömlakk
2020. január 19.

A 01-es Dreamland árnyalatban vettem meg, és ez lett a kedvenc körömlakkom. Bár szoktam hozzá néha fedőlakkot is használni, nálam önmagában is elég tartósnak bizonyult (más márka lakkjai 2 napi mosogatás után eltűnnek a körmömről). Nagyon szeretem a színét, gyorsan szárad, így nálam eddig 5/5 :)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. augusztus 24.

Keratinos kezelés után ajánlotta a fodrászom, ő ezt használja az üzletben. Ma megvettem, remélem, nem csalódom, mert eddig úgy tűnik árban jobban megéri, mint a drogériás kiszerelésűek, illetve a fodrásznál is mindig puha a hajam tőle :) Ma volt a kezelés, pár nap múlva update :)

Update! Azt hiszem, megvan az új kedvencem :) Használtam pakolásként is, 15-20 percet hagyva a hajamon, de volt már balzsam is, amikor siettem (1-2 perc után lemostam). Szárítás közben kicsit megijedtem, mert ragadt a hajam, de utána extra puha mindig. Az illatát is szeretem, és plusz pont a kiszerelése. Jelenleg megérdemli tőlem az öt csillagot, remélem, hosszú távon sem kell csalódnom :)

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2019. június 24.

Kétszer csináltattam. Először nyáron (júliusban azt hiszem), mert a pára, izzadás kikezdte az amúgy is göndör, száraz hajam. Nagyon imádtam, és kb év végén kezdett visszaállni egyenesből a saját eredeti formájába a hajam. A másodiknak a tartósságára már nem emlékszem (évekkel ezelőtt volt), mostanában pedig az anyagiak miatt nem is álmodtam róla, hogy újra megcsináltatnám. De nekem bevált, úgyhogy most újra spórolok rá :)