Ecsetke

Regisztráció dátuma: 2019. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. január 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nem bántam meg. Szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbít, nem maszatolódik, nem tapad le/fel. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil
2019. június 25.

Remek termék nevetséges áron. Sok éven keresztül használtam egy bizonyos márka szemhéjtusát, amit erre cseréltem le. Könnyű vele kihúzni a szemet, nem tapad fel, nem kenődik el még a legnagyobb nyári melegben sem úgy, hogy korán reggel felkenem és késő este érek haza, plusz még edzek (izzadok) is. És valóban vízálló, szemben egy csomó más, vízállóságot ígérő termékkel. Ha arcot mostam, akkor is stabilan tartott, ha sokat sírtam, akkor se mozdult meg. Hónapok óta használok egyet, úgyhogy sokáig is tart. Lefele tárolom. A magam részéről csak ajánlani tudom.

Hawaiian Tropic Satin Protection SPF50+

Hawaiian Tropic Satin Protection SPF50+
2019. június 25.

Évek óta használom ezt a napkrémet, aminek az árát sokallom ugyan, viszont ez az egyetlen olyan napkrém, amitől nem ragadok, sőt tök jól puhítja a bőrömet, ami még jó illatú is lesz tőle. A nap folyamán persze újra kell kenni magam, de ez szerintem minden napkrémmel így van. És ami még lényeges: valóban véd. Sajnos volt olyan szintén 50 faktoros napkrém, ami mellett negyed annyi idő alatt is megpirultam.